Probleem: mootor puterdab

Kapotialused jutud
Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Postitus Postitas Tarmo » 25 Mär 2007, 11:17

samas kui mul selline cut-off toimus siis suri peale kolksu mingi paar sekundit välja, siis keerasin võtit läks käima korraks (aurudelt), siis uuesti keerasin ei läinud enam (polnud aure), ootasin vähe läks korraks uuesti (aure oli juba tekkinud natuke) aga jah kui seal lüliti juures ära käisin siis läks kohe

Kasutaja avatar
magnar
turist
Postitusi: 41
Liitunud: 11 Sept 2006, 22:44
Asukoht: tartu

Postitus Postitas magnar » 25 Mär 2007, 12:02

mul oli ka ükskord, et auto hakkas imelikult töötama ja jõud kadus ära, aga kuidagi sõitis ikka edasi... siis oli ka esimene asi, pagass lahti ja lülitit vajutama, peale seda jälle korras

Kasutaja avatar
TOm
Administraator
Postitusi: 1182
Liitunud: 19 Mai 2006, 17:32
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas TOm » 25 Mär 2007, 14:10

magnar kirjutas:mul oli ka ükskord, et auto hakkas imelikult töötama ja jõud kadus ära, aga kuidagi sõitis ikka edasi... siis oli ka esimene asi, pagass lahti ja lülitit vajutama, peale seda jälle korras
osadel uuematel sierradel pole seda lülitit. nagu näiteks minu masinal :P
seega misticli masin ilmselt samasugune millel see lüliti puudub.
powered by 2.0 Ohc

Kasutaja avatar
weix
aktivist
Postitusi: 238
Liitunud: 19 Apr 2006, 22:21
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas weix » 25 Mär 2007, 17:34

seda lülitit pole jah.See lüliti pole tähtis ka praegu kuna bensiini tuleb peale küll, aga vahetasi siis ära jagaja , süütepooli, kõik kaitsemed ja releed aga ikka ei taha mulle head meelt teha. :(
Nüüd ma vahetan auto aju ka ära kui siis ka ei hakka siis ma ei tea . kuvaldaga kallale :twisted:
Sierra 2.0 DOHC
Pole võimatuid asju on vaid saamatud mehed! :D

Kasutaja avatar
TOm
Administraator
Postitusi: 1182
Liitunud: 19 Mai 2006, 17:32
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas TOm » 25 Mär 2007, 18:22

ühenda lamda tagant ära korra...vaata mis juhtub...kui sama seis, siis ilmselt lamdas viga olla ei saa.

mul omal käis ka jube veidralt vahepeal...tuli välja, et lambda paneb segast ja hoiab kütuse segu lahjana. kiskusin kütuse rõhuregulaatorilt vaakumvooliku pealt maha ja hakkas ilusamini käima kohe :D (hoiab segu kunstlikult rikkamana.)

tosooli ja õli ei kao?
powered by 2.0 Ohc

Kasutaja avatar
karvaendel
kasutaja
Postitusi: 191
Liitunud: 27 Nov 2006, 23:41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas karvaendel » 25 Mär 2007, 20:10

Ma ei tea kuidas dohc-il on aga mu ohc oli sama jama, et tühikäigul tiksus aga nii kui gaasi andsin suri välja ja räme bena lebra oli taga. Vahetasin tagasivoolu klapi ära kuna see ei saatnud enam üleliikset bena paaki tagasi ja uhas kõik silindritesse ja ujutas üle.

Kasutaja avatar
weix
aktivist
Postitusi: 238
Liitunud: 19 Apr 2006, 22:21
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas weix » 25 Mär 2007, 20:37

õli ja tosool on kõik olemas. lambda võtsin tagant ära aga ikka sama jama . Võib olla pole tagasi voolu? Võib selles viga olla ? kui võib siis , kus see tagasi voolik asub :D
Sierra 2.0 DOHC
Pole võimatuid asju on vaid saamatud mehed! :D

Kasutaja avatar
weix
aktivist
Postitusi: 238
Liitunud: 19 Apr 2006, 22:21
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas weix » 26 Mär 2007, 22:24

Nii tagasi vool on olemas, ainuke mida veel vahetan on pihustid, kui siis ka ei mõika siis läheb vast teenindusse :P.
Sierra 2.0 DOHC
Pole võimatuid asju on vaid saamatud mehed! :D

Kasutaja avatar
Kriss
aktivist
Postitusi: 358
Liitunud: 04 Apr 2006, 09:27
Asukoht: Talinn, Nõmme

Postitus Postitas Kriss » 26 Mär 2007, 22:39

oled sa kindel ikka et kommutaatorit vahetasid, siin enne oli jutt et see asub paremal pool aku kõrval aga kommutaator ikka vasakul pool õhufiltri korpuse ja süütepooli all, väike must karbike mis on alumiinium plaadi peal ja kahe kruviga kere küljes. kui tõesti seda tegid ja miski ei aidanud siis proovi veel kütuse filtri vahetust (seda tasuks nii või teisiti iga 20 000 km tagant teha. kui see ka ei aita siis proovi mõõta pumba töö rõhku, tagasivooluga ja ilma, kuskilt peaks ka andmeid leidma palju see olema peaks seda võid ka teeninduses lasta teha.

kipun arvama et sul kas süüde kommutaatori tõttu vale või siis vähese kütuse pumba rõhu tõttu kütuse segu lahja või pea olematu ehk siis lõõb ainult auru ülesse ja see lendabki tagant välja.

Mina jamasin ka nii moodi kuu aega, käisin isegi melasis kommutaatorit kontrollimas ja seal õeldi et korras ja siis vahetasin kõikvõimalikud osad välja isegi kütuse pumba ja lõpuks spiidsterisse minnes tõstis Hannes teise sierra pealt kommutaatori ringi ja käis nagu kella värk, algul muidugi puterdas sest oli ju käiatud ja mässatud pikalt ja silindrid jama täis.
Küll nüüd sai pikk jutt.

rau1
turist
Postitusi: 30
Liitunud: 08 Okt 2006, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas rau1 » 27 Mär 2007, 00:00

Mistical, sul on lahe allkiri! :D
Ära veel alla anna, vaheta kommutaator ka ära.

Kasutaja avatar
weix
aktivist
Postitusi: 238
Liitunud: 19 Apr 2006, 22:21
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas weix » 27 Mär 2007, 00:44

rau1 kirjutas:Mistical, sul on lahe allkiri! :D
Ära veel alla anna, vaheta kommutaator ka ära.
hehe, ma olen siis saamatu :P

aga eks ma proovin isa auto pealt seda kommutaatorit. Selles suhtes et kütus tuleb peale ja kõik on tipp topp, kuid säde tundus kuidagi nõrga võitu, aga elame näeme.

Nii isa sai siis sellise asjaga hakkama et kui hakkas pihusteid vahetama siis kolm tükki tulid kenasti välja, aga üks tuli koos mingi tihendiga mis sinna pihusti otsa läheb, aga see tihend läks pooleks :? nüüd oleks vaja see sealt kätte saada.on keegi sellise juhusega kokku puutund. kui auto eest vaadata oli vist 2-ne pihusti. :P
Sierra 2.0 DOHC
Pole võimatuid asju on vaid saamatud mehed! :D

Kasutaja avatar
weix
aktivist
Postitusi: 238
Liitunud: 19 Apr 2006, 22:21
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas weix » 27 Mär 2007, 19:27

Auto jääb siis praegu seisma kuni nädalavahetuseni, kuna pole praegu aega selle kallal tegeleda, aga nõuanded ja soovitused on ikka tere tulnud
Sierra 2.0 DOHC
Pole võimatuid asju on vaid saamatud mehed! :D

Kasutaja avatar
Kriss
aktivist
Postitusi: 358
Liitunud: 04 Apr 2006, 09:27
Asukoht: Talinn, Nõmme

Postitus Postitas Kriss » 27 Mär 2007, 20:15

selle suhtes ma tahtsin sind hoiatada aga arvasin et sa ei hakka veel pihustite maha kruttimisega kiirustama

Kasutaja avatar
weix
aktivist
Postitusi: 238
Liitunud: 19 Apr 2006, 22:21
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas weix » 27 Mär 2007, 22:20

ausalt öeldes polnud see minu idee vaid isa oma aga noh , tegijatel ikka juhtub 8) küll selle välja saab, peab vist EFI eest ära võtma :)
Sierra 2.0 DOHC
Pole võimatuid asju on vaid saamatud mehed! :D

sierra93
turist
Postitusi: 3
Liitunud: 14 Juun 2007, 21:11

Postitus Postitas sierra93 » 16 Juun 2007, 12:36

mul sama jama, ja viga on arvatavasti selles õhupuhastajas.....või noh see karp mis jookseb sinna EFI-sse...kui too küljest ära võtta ja panna midagi sinna efi augu ette hakkab mootor korralikult pöördesse minema, vaheta see keskmine karp ära ja peaks tööle hakkama.

Vasta