Käik sisse pannes, sureb välja?

Kapotialused jutud
Vasta
evilman
turist
Postitusi: 5
Liitunud: 05 Apr 2007, 20:48
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Käik sisse pannes, sureb välja?

Postitus Postitas evilman » 06 Apr 2007, 10:51

Mure järgmine,
ostsin sierra omale, hakkasin vahetama küünlaid, mõtlesin et vahetan kohe ka küünlajuhtmed ära ja jagaja kaane. nii tegingi. vanas jagajakaanes olid mingid pikendused või takistid?uude neid enam ei pannud, samas oli mingi massiga metall torbik ümber jagaja, sellegi võtsin ära.
nii probleem on nüüd selles, et kui käigu sisse panen, hakkab välja surema, kastiks siis automaat 2.0 74kw. ja madalatel pööretel jupsib, oskate öelda kust viga otsida? et kas läksin kuskile pihta või peaksin vahetama ka rootori?

Kasutaja avatar
Dexter
Klubi liige
Postitusi: 1392
Liitunud: 20 Okt 2006, 19:08
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Dexter » 06 Apr 2007, 10:58

küsiks ennem..kas enne nende mainitud jubinate vahetust töötas kõik korrektselt??..kui jah..siis otsi viga vahetatud asjadest.. :wink:

muidugi....ega ei välista ka kuskil mingi juhtme halba ühendust..

evilman
turist
Postitusi: 5
Liitunud: 05 Apr 2007, 20:48
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas evilman » 06 Apr 2007, 11:06

ennem seda viga ei olnud. ma suht auto võhik. ntx süüde võib vale olla? ja pimedas vaatasin kapoti alla peale sõittu siis oli kollektor punane täitsa. kuskil süüte paikka panemise õpetust ei ole? või siis vastust et miks kollektor punane on, peale pikemat sõittu.

Kasutaja avatar
Dexter
Klubi liige
Postitusi: 1392
Liitunud: 20 Okt 2006, 19:08
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Dexter » 06 Apr 2007, 11:19

kollektor võib punaseks minna peale pikemat sõitu tõesti sellest et süüde vale on...ise panin süüdet kuulamise järgi..kuid nüüd kui on strobo panen sellega.. :)

evilman
turist
Postitusi: 5
Liitunud: 05 Apr 2007, 20:48
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas evilman » 06 Apr 2007, 13:47

süüte sain paikka, minek nüüd hea. aga välja sureb ikkagi kui käigu sisse panen. oskab keegi öelda mida vaadata. kast siis automaat.

Kasutaja avatar
Dexter
Klubi liige
Postitusi: 1392
Liitunud: 20 Okt 2006, 19:08
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Dexter » 06 Apr 2007, 14:05

aga kui käigu sisse paned ja piduri lahti lased....kas siis stardib auto kohe teele või jääb kohapeale?...kui liikuma hakkab siis midagi siduriga viga..ei lahuta :wink:

sierra87
aktivist
Postitusi: 249
Liitunud: 19 Jaan 2007, 17:14
Asukoht: valgamaa
Kontakt:

Postitus Postitas sierra87 » 06 Apr 2007, 17:38

sidur???

Kasutaja avatar
erki
Administraator
Postitusi: 1339
Liitunud: 03 Apr 2006, 19:57
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas erki » 06 Apr 2007, 17:46

sierra87 kirjutas:sidur???
jah sidur :D
kas sa ei teadnudki et ka automaatkäigukastil on sidur/sidurid?
Motorsport is a lifestyle

Kasutaja avatar
remus
aktivist
Postitusi: 210
Liitunud: 25 Mär 2007, 02:17
Asukoht: pärnumaa- vändra

Postitus Postitas remus » 06 Apr 2007, 19:01

varemalt bmw-d omades ja erinevaid foorumeid lugedes on jäänud võibolla silmi selline asi et käigukasti mingine andur paneb kelbas mis loeb pöördeid... see juttu ei saa tõena võtta sest ma pole kindel. Aga ehk on viga kick-down trossis (kui sierral sellist asja on ültse :roll:

kersti
Klubi auliige
Postitusi: 1213
Liitunud: 27 Okt 2006, 10:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kersti » 06 Apr 2007, 19:06

Mul kunagi üle-eelmise autoga oli ka mingi selline probleem, et kui tagurpidikäigu sisse panin, siis suri välja. Tegu oli küll manuaalkastiga, aga probleem oli ka miskis anduris käigukangi juures, minu mäletamist mööda sai selle suht lihtsalt korda teha.

Kasutaja avatar
Dexter
Klubi liige
Postitusi: 1392
Liitunud: 20 Okt 2006, 19:08
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Dexter » 07 Apr 2007, 00:17

kersti kirjutas:Mul kunagi üle-eelmise autoga oli ka mingi selline probleem, et kui tagurpidikäigu sisse panin, siis suri välja. Tegu oli küll manuaalkastiga, aga probleem oli ka miskis anduris käigukangi juures, minu mäletamist mööda sai selle suht lihtsalt korda teha.

kerstil oli siis viga tagukäigu tule lüliti veaga /lühisega vms...


aga arvan et evilman'il on mingi muu jama...kuna nagu aru saan siis toimub kõikide käikudega see jama..nii siis selle D peal kui ka R?? :?

aga nii palju kui ma selle sierra orig raamatust välja lugesin..siis sierral on olemas kick-down vms. relee seal kapoti all....vb see jamab??:S...vot ei tea ütelda...aga tasub uurida..;)

evilman
turist
Postitusi: 5
Liitunud: 05 Apr 2007, 20:48
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas evilman » 07 Apr 2007, 11:24

kõikide käikudega teeb sedasi, kas see kickdown asjandus kapoti all on see paremal nurgas punane asjandus, seda saab regullida? uurin asja, panin tähele ka veel pükstesse on mõra tulnud, kas võib olla sedasi et saab äkki vale kütuse segu? lambda on tal ju peal. sõittes ka jõnksutab kui ühtlase gaasiga sõitta. aga kiirendasimel kõik ok.

Kasutaja avatar
Dexter
Klubi liige
Postitusi: 1392
Liitunud: 20 Okt 2006, 19:08
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Dexter » 07 Apr 2007, 13:39

ei tea kas see mõra nii palju loeb kui pisike on..kuid mingilmääral kindlasti mõjutab see mootori töötamise ühtlust...

aga kuna ise automaat kastiga sierrat ei oma siis selle koha pealt jään vastuse võlgu..tean ainult et kaitsmete karbis peaks olema see relee....muud ei midagi... :?

Vasta