mootori föönitamine

Kapotialused jutud
Vasta
Kasutaja avatar
GTO
fanaatik
Postitusi: 507
Liitunud: 14 Mai 2007, 12:57
Kontakt:

Re: mootori föönitamine

Postitus Postitas GTO » 15 Sept 2010, 00:08

tann15 kirjutas:Nüüd ma kahetsen et vaba aega enam ei ole,eile l6petasin tööpäeva kella veerand kolme ajal hommikul,kodus olin kell kolm,ja nüüd kohe uuesti tööle tagasi,pole isegi teiselt autolt turbot maha keerand :cry:


Kristjan mul töökaaslane seletas eile,et se krdima mäp andur osutub probleemiks kui rõhk peale tulema peaks,lihtsalt ei anna kütet peale :roll:
3 Barise anduri soovitas otsida,temalt saan ka progetava aju ja paigalduse,viimane on täitsa tasuta 8) aju maksa ise kah ainult 2000 eestimaist raha..
aju saab odavamalt ka uuena ja eestist. küll aga on vaja ju veel lairiba lambdat jpm vidinaid mida niiväga tasuta ei jagata.

oliver85
fanaatik
Postitusi: 721
Liitunud: 06 Juun 2010, 10:52
Asukoht: PÄRNU
Kontakt:

Re: mootori föönitamine

Postitus Postitas oliver85 » 15 Sept 2010, 09:08

GTO kirjutas:
tann15 kirjutas:Nüüd ma kahetsen et vaba aega enam ei ole,eile l6petasin tööpäeva kella veerand kolme ajal hommikul,kodus olin kell kolm,ja nüüd kohe uuesti tööle tagasi,pole isegi teiselt autolt turbot maha keerand :cry:


Kristjan mul töökaaslane seletas eile,et se krdima mäp andur osutub probleemiks kui rõhk peale tulema peaks,lihtsalt ei anna kütet peale :roll:
3 Barise anduri soovitas otsida,temalt saan ka progetava aju ja paigalduse,viimane on täitsa tasuta 8) aju maksa ise kah ainult 2000 eestimaist raha..
aju saab odavamalt ka uuena ja eestist. küll aga on vaja ju veel lairiba lambdat jpm vidinaid mida niiväga tasuta ei jagata.
Lamdat saad laenata ka, seda on rohkem seadistamiseks vaja. Enamusele need numbrid niiukinii miskit ei ütle mis seal on.

Kasutaja avatar
Tanel
sõltlane
Postitusi: 4307
Liitunud: 05 Aug 2007, 23:13
Asukoht: F.I.N.L.A.N.D

Re: mootori föönitamine

Postitus Postitas Tanel » 15 Sept 2010, 10:49

GTO kaudu saab k6ik asjad -50%,aga millegipärast kui ostmiseks läheb pole kuskilt midagi saada v6i hind on 5% odavam kui muidu :lol:

Hehh,avastasin ykspäev et cossul kah map andur täitsa olemas,hinda kah palju nagu ei ole 50e tk

Käis vahepeal turbotamise asemel teine mõte juba läbi,eks näeb mis saab.
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD /
Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi
Ford Mondeo mk1 1.8 16v

Kasutaja avatar
waher
fanaatik
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Okt 2006, 22:23
Asukoht: Läänemaa

Re: mootori föönitamine

Postitus Postitas waher » 15 Sept 2010, 16:30

oliver85 kirjutas:
GTO kirjutas:
tann15 kirjutas:Nüüd ma kahetsen et vaba aega enam ei ole,eile l6petasin tööpäeva kella veerand kolme ajal hommikul,kodus olin kell kolm,ja nüüd kohe uuesti tööle tagasi,pole isegi teiselt autolt turbot maha keerand :cry:


Kristjan mul töökaaslane seletas eile,et se krdima mäp andur osutub probleemiks kui rõhk peale tulema peaks,lihtsalt ei anna kütet peale :roll:
3 Barise anduri soovitas otsida,temalt saan ka progetava aju ja paigalduse,viimane on täitsa tasuta 8) aju maksa ise kah ainult 2000 eestimaist raha..
aju saab odavamalt ka uuena ja eestist. küll aga on vaja ju veel lairiba lambdat jpm vidinaid mida niiväga tasuta ei jagata.
Lamdat saad laenata ka, seda on rohkem seadistamiseks vaja. Enamusele need numbrid niiukinii miskit ei ütle mis seal on.
odavamatel näidikutel polegi minuteada numbreid vaid on segu rikkus sõnadega,et kas ja mida kui palju on...tavaliselt 3 seisundit.

Kasutaja avatar
Tanel
sõltlane
Postitusi: 4307
Liitunud: 05 Aug 2007, 23:13
Asukoht: F.I.N.L.A.N.D

Re: mootori föönitamine

Postitus Postitas Tanel » 15 Sept 2010, 18:52

Kui vaja läheb siis soomest saab ühest poest suht soodsalt kõik kätte,boosti näidik näiteks maksab smoke 70e,mina saain alla 30e smoke kella sealt :wink:
Mondeos oli kasutusel ca 6 kuud,siiani kaitsekile peal ja toimib ilusti,eredust saab regullid jne.
Pilt
Pilt
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD /
Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi
Ford Mondeo mk1 1.8 16v

Kristjan
fanaatik
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Apr 2007, 22:55

Re: mootori föönitamine

Postitus Postitas Kristjan » 22 Sept 2010, 21:53

sihuke seis siis...
Pilt
sierra mk I 5d

Kasutaja avatar
sõdurpoiss
aktivist
Postitusi: 413
Liitunud: 29 Juul 2007, 00:01
Asukoht: Rakvere

Re: mootori föönitamine

Postitus Postitas sõdurpoiss » 22 Sept 2010, 22:04

Mis kollektor? :roll:
Pilt

Kristjan
fanaatik
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Apr 2007, 22:55

Re: mootori föönitamine

Postitus Postitas Kristjan » 22 Sept 2010, 22:05

nn U turn lahenduse tegin. eks kui toidab tuleb ka päris kolle teha mingi hetk. ei vicinud neid flantse viilida hetkel
sierra mk I 5d

Kasutaja avatar
waher
fanaatik
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Okt 2006, 22:23
Asukoht: Läänemaa

Re: mootori föönitamine

Postitus Postitas waher » 22 Sept 2010, 23:51

huvitav 8)

oliver85
fanaatik
Postitusi: 721
Liitunud: 06 Juun 2010, 10:52
Asukoht: PÄRNU
Kontakt:

Re: mootori föönitamine

Postitus Postitas oliver85 » 31 Mär 2011, 23:07

ma ütleks, et minu audi pihustite ja renault turboga mootor mis töötas .7 barini oli piisavalt palju funi, et ka sel suvel teda piinata. Kahjuks küll teise kere peal. Prooviks see suvi ainult segu rikkamaks saada ja oleks rahul.

Tundub, et ainukesed, kes on NA turboks teinud on siin foorumis M-Tech - Bomsch ja Kristjan. Miks teised ei proovi?

Ja lõpetuseks ütleks, et süües kasvab isu ja on ikka plaanis kunagi osta progeaju ka aga seda kõike juba teise mootoriga ja kunagi hiljem

Kasutaja avatar
alar64
aktivist
Postitusi: 356
Liitunud: 05 Okt 2009, 10:18

Re: mootori föönitamine

Postitus Postitas alar64 » 01 Apr 2011, 10:33

oliver85 kirjutas:
Tundub, et ainukesed, kes on NA turboks teinud on siin foorumis M-Tech - Bomsch ja Kristjan. Miks teised ei proovi?
Ehk
1.pole raha
2.pole kogemust(ei julgeta proovida ega abi küsida)
3.pere
4.pole kohta kus teha

Aga kõige rohkem jääb ikka puudu tahtmisest
Parandage kui eksin(lihtsalt minu vaade) :mrgreen:

Kasutaja avatar
waher
fanaatik
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Okt 2006, 22:23
Asukoht: Läänemaa

Re: mootori föönitamine

Postitus Postitas waher » 01 Apr 2011, 15:07

suur hulk on siin foorumis inimesi kes on liiga noored,st ema käest saavad veel taskuraha,olgem ausad 10 eurtsi eest sa omale vemsi ei soeta,elavad vanematega,st et garaasis on isa renault megan ja ruumi pole,kindlasti pole ka kogemusi/teadmisi/võimalust(tööriistade näol),endal on olnud pikemat aega tahtmine kuid minul tuleb piir ette just koha pealt...pole garaasi veel,kuid suve poole saab ehk ehitama hakkata....

Kasutaja avatar
Tanel
sõltlane
Postitusi: 4307
Liitunud: 05 Aug 2007, 23:13
Asukoht: F.I.N.L.A.N.D

Re: mootori föönitamine

Postitus Postitas Tanel » 01 Apr 2011, 15:22

Mul pole garaazi,isal pole renood,ja taskuraha kah ei saa :lol:
aga mõte oleks hea,leiaks normaalse mootori millest saaks mingit tegevust alustada.
Sinust olen päris palju vanem waher :mrgreen:

Osad detailid nagu turbo,cooler,ja voolikumajandust oleks kah olemas,paberitega keevitaja ja ei tohiks see väljalaske kokku siristamine kah enam pommitehnika olla :mrgreen:
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD /
Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi
Ford Mondeo mk1 1.8 16v

Kasutaja avatar
kaups
Moderaator
Postitusi: 1170
Liitunud: 20 Mär 2008, 21:32
Asukoht: nnillaT

Re: mootori föönitamine

Postitus Postitas kaups » 01 Apr 2011, 15:23

kristjanil ju bemmi mootori käpad müügis, rida kuus vahele, turbo peale ja saab sierrast püssi missuguse kohe.
0 esiveolist, 8 tagaveolist.

Kasutaja avatar
Tanel
sõltlane
Postitusi: 4307
Liitunud: 05 Aug 2007, 23:13
Asukoht: F.I.N.L.A.N.D

Re: mootori föönitamine

Postitus Postitas Tanel » 01 Apr 2011, 15:27

kaups kirjutas:kristjanil ju bemmi mootori käpad müügis, rida kuus vahele, turbo peale ja saab sierrast püssi missuguse kohe.
see oleks patt,vihkan bemme ja nende osasid,sellega astuks ma täielikult vastu endale :lol:
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD /
Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi
Ford Mondeo mk1 1.8 16v

Vasta