K:eelmisel mootoril sidur ei libisenud, teiselel libiseb

Kapotialused jutud
Vasta
Wiggle
turist
Postitusi: 33
Liitunud: 09 Okt 2012, 18:20

K:eelmisel mootoril sidur ei libisenud, teiselel libiseb

Postitus Postitas Wiggle » 05 Nov 2014, 23:41

Selline lugu siis, et ostsin uuevana mootori ja selle isutasin enda sierrale peale, millel turbo peal, too oli mingi põllurallikas ja sidur vigane ja hakkas libisema , vahetasin ära eelmise siduri, hooratta, korvi mis endise turbo mootori peal kordagi ei libisenud aga nüüd selle mootori peal libiseb, mõtlesin et okei -tsenseeritud- partii vb, vahetasin veelkord järgmise sidurikorvi,hooratta,siduriketta ära ja ikka libiseb samamoodi... kuigi eelmise mootori peal mis oli turbokas ka ei libisenud kordagi ja nüüd mõlemad komplektid libisevad. On mingit lahendust veel ? sidurikomplektid tegelikult väga korralikud ja kettameistri poolt tehtud... mis edasi
Viimati muutis Wiggle, 06 Nov 2014, 00:30, muudetud 1 kord kokku.

franck1
kasutaja
Postitusi: 160
Liitunud: 26 Apr 2012, 17:36

Re: K:eelmisel mootoril sidur ei libisenud, teiselel libiseb

Postitus Postitas franck1 » 06 Nov 2014, 00:25

Wiggle kirjutas:Selline lugu siis, et ostsin uuevana mootori ja mootor läks turboga laetud mootorile...
Tee mis tahad aga sellest osast mina aru ei saa.
Ehk on siduritross liiga pingul? Võinoh ilmselt on see sul kontrollitud..

Wiggle
turist
Postitusi: 33
Liitunud: 09 Okt 2012, 18:20

Re: K:eelmisel mootoril sidur ei libisenud, teiselel libiseb

Postitus Postitas Wiggle » 06 Nov 2014, 00:32

tundub jah ebaloogiline, muutsin ära teksti natukene loogilisema vastu :D a ma eitea, see kas ainult siduri käiku ei mõjuta ? sessuhtes et ma eitea, mingi ongelma seal on, 3 sidurit samamoodi libisevad, vb tõesti olen midagi kahesilmavahele jätnud, selgita mulle seda trossi pingutamist vms

Henn
fanaatik
Postitusi: 762
Liitunud: 07 Dets 2008, 13:21
Asukoht: Tallinn & Kesk-Eesti

Re: K:eelmisel mootoril sidur ei libisenud, teiselel libiseb

Postitus Postitas Henn » 06 Nov 2014, 09:39

Sierra siduritross pingudab ennast ise, teadjad äkki parandavad kui eksin. kas sa siduri panid korvi ikka õiget pidi?

Wiggle
turist
Postitusi: 33
Liitunud: 09 Okt 2012, 18:20

Re: K:eelmisel mootoril sidur ei libisenud, teiselel libiseb

Postitus Postitas Wiggle » 06 Nov 2014, 18:27

korvi valet pidi annab üldse panna või ? siduriketas ka õiget pidi, hooratas ka nii nagu peab, kõik kinni keeratud nagu peab.. nagu raamatust tehtud

rekkamees
aktivist
Postitusi: 453
Liitunud: 17 Dets 2013, 12:15

Re: K:eelmisel mootoril sidur ei libisenud, teiselel libiseb

Postitus Postitas rekkamees » 07 Nov 2014, 18:19

Kui on isepingutuv tross, siis äkki on liiga pingul? Ta ju ise järgi andev pole! Kunagi mingil isepingutuva trossiga autol ketast vahetades tuli see tross kuidagi järgi lasta, aga protseduuri enam ei mäleta.
esivedu tähendab tõmbamist

Kasutaja avatar
machine
kasutaja
Postitusi: 110
Liitunud: 05 Sept 2013, 03:04

Re: K:eelmisel mootoril sidur ei libisenud, teiselel libiseb

Postitus Postitas machine » 09 Nov 2014, 14:35

Jap, mul endal ka peale siduri trossi vahetust libises sidur julmalt sisse, viga oligi liiga pingul trossis, pidi pingutist järele andma lihtsalt :)

Vasta