2.0 IS ei käi korralikult.

Kapotialused jutud
Vasta
silks
turist
Postitusi: 12
Liitunud: 18 Sept 2014, 20:52
Asukoht: Kuressaare

2.0 IS ei käi korralikult.

Postitus Postitas silks » 25 Juun 2015, 11:23

tegemist siis 2.0 is ga ja puterdab korralikult... jama akkas juba mingi kuu aega tagasi kui tühikäik era kadus siis tegin diagnosti ja sain hunnik veakoode ja üks nendest oli siis õhulugeja.. kasutaja henn jagas lahkelt oma vana õhulugeja mulle ja IS aju mille siis nyyd era vahetasin ja ikka puterdab.. panin nyyd stroboga süüte paika ja ikka sama jama.. siis kiskusin küünlad maha ja oli valged et segu lahja võitu siis mõtlesin et ehk kyttefilter vanaks jäänd vahetasin ka selle era ja ikka sama mure.... proovisin teist tyhikäigumootorit ja gaasiasendi andur v regull vmis iganes see on ja teist kytterõhuregulaatorit ja ei akkand paremini toimetama... aga kui võtsin kytterõhuregulaatoril vaakum vooliku tagant era siis regulaator peaks autodata andmetel andma välja 3 bari rõhku ja siis akkas nagu paremini tööle (vaakumiga kytterõhk 2.3-2.6 kui ma ei eksi) aga igatahes nyyd plaanis era tellida uued kyynlad ja juhtmed ja vaatan kuidas asi edasi toimetab...
Smoke tires not drugs :)

Kasutaja avatar
Jaan
sõltlane
Postitusi: 1167
Liitunud: 03 Veebr 2007, 22:57

Re: 2.0 IS ei käi korralikult.

Postitus Postitas Jaan » 25 Juun 2015, 19:41

Aga jagaja küljes olevat kommutaatorit ka teist proovisid?
Sierra Is

silks
turist
Postitusi: 12
Liitunud: 18 Sept 2014, 20:52
Asukoht: Kuressaare

Re: 2.0 IS ei käi korralikult.

Postitus Postitas silks » 26 Juun 2015, 08:46

kusjuures mul on teine jagaja küljes millel eraldi see kommuntaator. mingi kuu aega tagasi kui hennu juures käisin siis too näitas mulle milline see IS i õige motocraft i oma on... ja mul pole teist kommuntaatorit ka võtta.. täna peale lõunat peaks uued küünlad ja juhtmed ka tulema siis viskan need ka ringi ja vaatab kuidas asi toimetab. seekord tellisin ngk küünlad aga vanad olid motocraft i omad ja olen kuulnud et motocraftiga pidi sirtsu kõige paremini käima aga eks näha ole :)
Smoke tires not drugs :)

silks
turist
Postitusi: 12
Liitunud: 18 Sept 2014, 20:52
Asukoht: Kuressaare

Re: 2.0 IS ei käi korralikult.

Postitus Postitas silks » 26 Juun 2015, 15:31

panin nüüd uued küünlad ja juhtmed peale ja siis hing jäi kripeldama õhuvooliku peale sest seal olid praod sees... kiskusin maha ja uurisin põhjalikult ja leidsin ühe augu -_- kuna uut sellist pole käepärast siis mutsisin teipi ümber ja ennäe imet nüüd käib ilusti..eks õhtul kui töölt koju liigun siis saab vähe parema eelaimduse ka kuidas edasi käib... kohapeal mudu käib kenasti aga temp laes pööre kõigub ca50-100 rpm
Smoke tires not drugs :)

Vasta