väike mure

Kapotialused jutud
Vasta
Rainer
kasutaja
Postitusi: 157
Liitunud: 31 Mai 2008, 12:16
Asukoht: Kuressaare

väike mure

Postitus Postitas Rainer » 20 Mai 2010, 18:24

probleem siis selline, et käisin täna ülevaatusel ja tuli välja, tühikäigul on HC(põlemata kütus)liiga kõrge nii 300-400 normaalne oleks max 100. Pööretel jällegi kõik korras.Selline probleem on ka veel et kui külma mootoriga järsult gaasi anda siis hakkab alguses jubedalt puterdama ja vahel sureb üldse välja. võimalik et need 2 probleemi omavahel seotud. oskab keegi äkki midagi tarka selle peale kosta et mis viga võiks olla. mootoriks 2.0 dohc

TAZ
kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 10 Jaan 2010, 19:01
Asukoht: Nõo

Re: väike mure

Postitus Postitas TAZ » 20 Mai 2010, 18:52

Gaasiasendi andur ehk?
92 DOHC GT 3DR,86 IS 5DR,87 OHC UNIVERSAAL

Kasutaja avatar
tann
fanaatik
Postitusi: 704
Liitunud: 18 Dets 2006, 19:43

Re: väike mure

Postitus Postitas tann » 20 Mai 2010, 18:56

Vaata kriitilise pilguga üle süütesüsteemi osad ja vajadusel vaheta välja, mis ei tööta. Kas mootor võtab äkki õli väga palju, siis võib ka hc üles visata?

Rainer
kasutaja
Postitusi: 157
Liitunud: 31 Mai 2008, 12:16
Asukoht: Kuressaare

Re: väike mure

Postitus Postitas Rainer » 20 Mai 2010, 19:53

jagaja kaan rootor küünlajuhtmed ja küünlad on vahetatud.mootor sai ka hiljuti(paaar kuud tagasi)vahetatud ja imelik on seee et mõõtsin mõned nädalad peale mootori vahetust gaase ja siis oli kõik näidud korras ja nüüd poolteist kuud hiljem siis nii. Aga see et algul külmalt ei saa gaasi vajutada et hakkab puterdama see minumeelest on selle "uue"mootorida algusest peale olnud vanaga seda jama ei olnud proovisin ka teist kaasiklapi asendi andurit aga ikka samamoodi muidu kui natuke töötab siis sõidab normaalselt

Kasutaja avatar
tann
fanaatik
Postitusi: 704
Liitunud: 18 Dets 2006, 19:43

Re: väike mure

Postitus Postitas tann » 20 Mai 2010, 21:40

Lisaõhk kuskilt äkki siis, või mingi juhtmejama...kuskilt ära hõõrdunud ?

Kasutaja avatar
FLAMEWAR
fanaatik
Postitusi: 736
Liitunud: 13 Juul 2009, 20:10
Asukoht: Saku

Re: väike mure

Postitus Postitas FLAMEWAR » 20 Mai 2010, 21:57

3-400 pole hullu :P võrreldes minu omaga minu hc!
mul muidugi gaasi vajutades hakkab rattas ringi käima ja ei jonksuta

pealkiri väike mure võiks nimeta SUUR MURE.. a no endapealt vaadates sulle ka väga lootust ei anna :(
tele2-51-70-236
instagram:RS garage™

Kasutaja avatar
jaan175
aktivist
Postitusi: 200
Liitunud: 30 Mai 2009, 13:00
Asukoht: pärnumaa

Re: väike mure

Postitus Postitas jaan175 » 20 Mai 2010, 22:12

check-mootori temperatuuri andur.
elukutselt eestlane

Rainer
kasutaja
Postitusi: 157
Liitunud: 31 Mai 2008, 12:16
Asukoht: Kuressaare

Re: väike mure

Postitus Postitas Rainer » 20 Mai 2010, 23:13

lisaõhu vatjanti ma ei usu sest siis oleks lambda ka kõrge kuid see hoopis tühikäigul madalavõitu(unustasin vist ennem mainida)see tähendab, et tühikäigul on kütusesegu liiga rikas.aga kus se temperatuuri andur sellel muidu asuda võiks?

Kasutaja avatar
contact
sõltlane
Postitusi: 1099
Liitunud: 03 Apr 2009, 17:06
Asukoht: Garage, Keila City

Re: väike mure

Postitus Postitas contact » 21 Mai 2010, 01:08

Rainer kirjutas:aga kus se temperatuuri andur sellel muidu asuda võiks?
kui dohc, siis on see sul sisselaskekollektori all osas , termostaadi lähedal. samas torus, kus termostaat otsapidi sisse läheb ja jahutusvedelik läbi jookseb, suht-koht gaasisiibri all. seal neid vidinaid 2 tükki. ühele läheb 2 juhet(näeb välja nagu õhu hõrendus andur sisselaske ülaosas) ja ühel on üksik juhe mütsina pähe pandud(sarnane tikk nagu õli rõhu andur). sealt, seda suuremat andurit on üsna kehv kätte saaada. kui, sul selleks espetsiom padrunit pole, siis tuleb natuke lammutada ja genka eest võtta, et lehega keerama annaks.

uuri oma tühikäigumootorit. ehk on kala selle, mitte korrektse töötamise taga, see suur mootori hingeldamine.
otsi, sellest õhuklapist on juba väga palju juttu old, teemaks "jamad.. 2.0l dohc 85kw mootoriga ". või istu maha ja võta aega ning tutvu minu auto teemaga. seal ka üsna palju juttu, sellest kuidas ma kurja vaeva nägin, selle hingeldamise ja puterdamisega ning külma mootori käivitamisega, isegi ringteed olid õudukad.
€-contact

Vasta