KIIRE!!! Piduriketas

Sillad, rehvid, veljed ja mis muu kõik auto all
Kasutaja avatar
Miku
Klubi liige
Postitusi: 1261
Liitunud: 01 Mai 2007, 06:18
Asukoht: Võru - Elva

Re: KIIRE!!! Piduriketas

Postitus Postitas Miku » 19 Jaan 2010, 23:31

counter kirjutas:Aga kuhugi potskasse või kuhu?

Keegi seletada saab täpsemalt kust seda sisse saab kallata?

Ja keegi asjatundja teab äkki, kas see õli mida eelmises postituses nimetasin, kas see sobib
minuarust saab kasti valada ainult pealt kaane maha võttes.. (T9)
Vw Passat 1.9TDI 02`
Audi 80 1.6 86´
Audi 80 1.6 85`
Ford Sierra 2.0 85´

kalevipoeg
aktivist
Postitusi: 427
Liitunud: 25 Apr 2008, 22:09
Asukoht: Tallinn Ja Viimsi

Re: KIIRE!!! Piduriketas

Postitus Postitas kalevipoeg » 19 Jaan 2010, 23:50

Mulle pole siin silma jäänud kas sul automaat või manuaalkast. Need tiba erinevad.Õlid kah erinevad. Manuaal üldiselt hooldevaba.

counter
kasutaja
Postitusi: 75
Liitunud: 03 Dets 2009, 17:44

Re: KIIRE!!! Piduriketas

Postitus Postitas counter » 13 Mai 2017, 20:12

Ha-ha ha :D

Väike UP antud teemale et teised foorumlased natuke naerda saaks, lugege see teema algusest lõpuni läbi :lol: :lol:

AnduLamer
turist
Postitusi: 20
Liitunud: 03 Jaan 2017, 20:56
Nimi: Andri
Asukoht: Põhja-Tallinn

Re: KIIRE!!! Piduriketas

Postitus Postitas AnduLamer » 13 Mai 2017, 21:38

Hea lugemine :D Ise olin samamoodi auto kõrval ja uurisin ja näppisin kuna üks kolb on kinni kiilunud, ise istusin streetrace foorumi chatis ja kutid ütlevad et taga poldid et keera need lahti, no mitte ühtegi polti ei leia.

Lõpuks tõmbasin plastikjullad maha ja sees olid kuuskandid, võtsin siis komplekti välja ja sama jama mis sinul, 6,8 olemas aga raisk 7 vaja, aga ma loll olin teise auto kinni parkinud hoovi Sierraga.
Oli aeg rattale hääled sisse ajada ja poodi vändata, sealt sain vasemääret aga ei ühtegi kuuskanti.
Peale seda nö varuosapoodi liikusin siis Pelguranna venelaste ehituspoodi ja sain sealt 7mm kuuskandi, väntasin koju tagasi, lammutasin suppordi lahti, mõtlesin et -tsenseeritud- ei ole mõtet lammutada kui ei tule, lõpuks tagusin lahti ikka kõik, tegin tarka nägu määrisin vajalikud kohad kokku ladusin kokku tagasi selle nalja ja läksin õhtul sõitma, ikka sama jama, peale seda olin auto peale solvunud jälle aga käisin avalaksul ära ikka. Kokkuvõttes odavam uus support osta, uued kettad ja klotsid ja pidurdab nagu uus jälle. ( Seda tööd pole veel ette võtnud, ei viitsi, las olla need valged veljed piduritolmused. https://imgur.com/a/Q3Lng )

Vasta