roolil "liha luu küljest lahti"

Vasta
rekkamees
aktivist
Postitusi: 453
Liitunud: 17 Dets 2013, 12:15

roolil "liha luu küljest lahti"

Postitus Postitas rekkamees » 13 Jaan 2017, 14:02

Mõtlesin, et jagan oma leiutist puhuks, kui rooli pehme osa on selle sees oleva terasrõnga küljest lahti tulnud. Oli oma Sierral ka kunagi selline rool, aga see sai RS rooliga asendatud, millel pole probleemi seni ilmnenud. Kuid mu kaubikul tuli ajapikku see pehme osa praktiliselt kogu ülemises, ilma kodarateta sektoris lahti.

Et see uuesti kinni saada, võtsin ligi paar tuubi super attack vedelat liimi ja paar süstalt. Liimi kallasin süstlasse ja süstisin rooliratta pehme osa ning terassüdamiku vahele. Omajagu kõvasti pidi seda suruma, sest kuigi esialgu tundus, et seal ruumi laialt, siis tegelikkuses oli vahe ikkagi olematu ja lisaks kippus liim kiiresti kivistuma. Seega tuli lisaks kõvasti surumisele veel ka kiiresti tegutseda. Kui süstlasse liimi kallata või seda sinna sisse tõmmata, peab liimi juurde jääma õhuruum, sest muidu liim kivistub juba süstlas ära. Kui süstida liimi auto peal oleva rooli sisse, tuleb altpoolt kõik korralikult kinni katta, sest vedel super attack tilgub igalt poolt ja igale poole päris kenasti ja seda pärast plasti või kummi pealt ära saada on võimatu, ta isegi sulatab plasti pindmist kihti.

Liimisin oma kaubiku rooli juba ligi aasta tagasi, mõtlesin lihtsalt, et kohe ei kirjuta, äkki on efekt lühiajaline ja ajan mõne katsetaja ilmaasjata vihaseks. Mul igatahes kestab kenasti kinni. Süstimise kohtadesse jäid väikesed liimijäljed näha ja käe alla tunda. Võibolla saab need ära lõigata või lihvida, aga ma pole midagi viitsinud teha. Tänaseks on tunda olevad kühmud pea olematuks kulunud, läikivam täpp reedab, kus süstimiskohad on.
esivedu tähendab tõmbamist

Kasutaja avatar
Tuninparts
aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 22 Juul 2016, 09:03
Nimi: Markus

Re: roolil "liha luu küljest lahti"

Postitus Postitas Tuninparts » 28 Juun 2017, 02:14

Tundub täitsa hea idee... endal sama jama et just ülemine osa on lahti.
Kindlasti proovin järgi ja annan ka endapoolse tagasiside siia :)
Graafiline disain / Kleebiste print ja paigaldus

Vasta