Sierra

Kasutaja avatar
Tamm85
Klubi liige
Postitusi: 838
Liitunud: 28 Sept 2008, 00:30
Asukoht: Tartu/Otepää

Re: Sierra

Postitus Postitas Tamm85 » 31 Aug 2012, 23:31

Aju juures on ka mõned
Sierra 1.8 OHC 87
Sierra 1.8cvh->2.0 dohc 92
Sierra DOHC 91
Sierra DOHC 93

Kasutaja avatar
Tanel
sõltlane
Postitusi: 4307
Liitunud: 05 Aug 2007, 23:13
Asukoht: F.I.N.L.A.N.D

Re: Sierra

Postitus Postitas Tanel » 31 Aug 2012, 23:33

Ei eksisteeri peale kindalaeka taga ja kapoti all.
Automaat kastist tasuks eemale hoida,m6tetu saast laguneb mis jube !
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD /
Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi
Ford Mondeo mk1 1.8 16v

siksaator
turist
Postitusi: 8
Liitunud: 12 Aug 2012, 01:10

Re: Sierra

Postitus Postitas siksaator » 01 Sept 2012, 00:14

Tanel kirjutas:Ei eksisteeri peale kindalaeka taga ja kapoti all.
Automaat kastist tasuks eemale hoida,m6tetu saast laguneb mis jube !
Kindlaeka taga nägin ainult mingeid ''ajusid'', kaitsmeid eraldi küll nagu kuskil ei silmanud :roll: .
Tead sa tollest automaatkastist rääkida oma kogemustest või pajatad naiste käest saunas kuuldud juttu? :roll:

Kasutaja avatar
Jaan
sõltlane
Postitusi: 1167
Liitunud: 03 Veebr 2007, 22:57

Re: Sierra

Postitus Postitas Jaan » 01 Sept 2012, 09:12

siksaator kirjutas:
Tanel kirjutas:Ei eksisteeri peale kindalaeka taga ja kapoti all.
Automaat kastist tasuks eemale hoida,m6tetu saast laguneb mis jube !
Tead sa tollest automaatkastist rääkida oma kogemustest või pajatad naiste käest saunas kuuldud juttu? :roll:
Jumal küll see on Sierra, mida siin jaurata on nädalaid. Ostad ära kui persses, teed mõne tunniga korda või ostad järgmise auto. Kas see papi ei saatnud sind juba pikalt? Ma küll eriti liigutatud ei oleks kui mingi vend käib sipsimas korduvalt ning lõpuks tahab mingeid kaitsmeid välja kiskuma hakata jne. Palju ta raha selle Sierra eest küsib, et nii põhjalikult asja võtad? Nagu üteldi, et kas tahad automaadiga töristada või manuaaliga paugutada, thats it. Talvel tuleb see erinevus kõige rohkem välja kui koos teistega jäärajale lähed.
Mis puudub Tanni kogemustesse siis sinu jaoks on ju anyway poogen, sest sa lähtud ainult saunas naiste käest kuuldu põhjal, muidu sa ei uuriks siin elementaarseid asju nii "sügavuti". Peace, man :D
Sierra Is

siksaator
turist
Postitusi: 8
Liitunud: 12 Aug 2012, 01:10

Re: Sierra

Postitus Postitas siksaator » 01 Sept 2012, 14:58

Bomsch kirjutas:Jumal küll see on Sierra, mida siin jaurata on nädalaid. Ostad ära kui persses, teed mõne tunniga korda või ostad järgmise auto. Kas see papi ei saatnud sind juba pikalt? Ma küll eriti liigutatud ei oleks kui mingi vend käib sipsimas korduvalt ning lõpuks tahab mingeid kaitsmeid välja kiskuma hakata jne. Palju ta raha selle Sierra eest küsib, et nii põhjalikult asja võtad? Nagu üteldi, et kas tahad automaadiga töristada või manuaaliga paugutada, thats it. Talvel tuleb see erinevus kõige rohkem välja kui koos teistega jäärajale lähed.
Mis puudub Tanni kogemustesse siis sinu jaoks on ju anyway poogen, sest sa lähtud ainult saunas naiste käest kuuldu põhjal, muidu sa ei uuriks siin elementaarseid asju nii "sügavuti". Peace, man :D
Rahu, ainult rahu :) .
Antud papi on juba ammu manala teele läinud, mina ajan asju läbi lapselapse, kes on omakorda minu hea tuttav. Niiet auto kallal võin uurida või nokitseda nii palju, kui tahtmist on. Poleks antud autot muidu üldse uurimagi hakanud, kui ta nii korralik poleks üldilme ja sisu poolest- papi oli lasknud tolle Sierra omalajal Saksast tuua ning omistamis hinnaks oli 49900krooni. Eesti talve antud isend näinud pole ning usun, et see ABS probleemgi on tulnud lihtsalt pikaldasest seismisest. Kogu dokumentatsioon koos tsekkidega on olemas- nii Saksas teostatud tööd tsekkide põhjal, kui ka kõik Eestis tehtud tööd. Mingit rajapilli ma ei otsigi- kuna praegune igapäevane sõiduvahend leiab lähiajal uue omaniku, siis oleks asemele vaja mingit autot millega punktist A punkti B kulgeda ning hoolduskulud oleks ka tudengi rahakotile kohased.
Nii paljukest veel, et pole selline persoon, kes tormab kohe pea ees ja jooksuga midagi umbropsu tegema. Ja tõesti anna andeks, kui sinu hinge riivas selliste Sinu jaoks elementaarsete asjade kohta küsimine- vaevalt sa isegi kohe kõike teaks ja oskaks, kui sellise automargiga/autotootjaga pole varasemalt mingit kokkupuudet olnud.
Kui ei ole tahtmist ELEMENTAARSETELE küsimustele vastata ega siis ei peagi.
Ja tõesti- PEACE.

Kasutaja avatar
Jaan
sõltlane
Postitusi: 1167
Liitunud: 03 Veebr 2007, 22:57

Re: Sierra

Postitus Postitas Jaan » 02 Sept 2012, 12:26

Ma arvan nüüd, et sa peaks selle isegi julgesti 3k euriga ligi võtma, sest tegemist on ikka lux pilliga ja automaatkast ainult kinnitab seda.
Sierra Is

siksaator
turist
Postitusi: 8
Liitunud: 12 Aug 2012, 01:10

Re: Sierra

Postitus Postitas siksaator » 02 Sept 2012, 13:16

Bomsch kirjutas:Ma arvan nüüd, et sa peaks selle isegi julgesti 3k euriga ligi võtma, sest tegemist on ikka lux pilliga ja automaatkast ainult kinnitab seda.
Kui sa said nüüd omast arust äge olla ning sellega rahul oled, siis on kõik hästi!

Kasutaja avatar
Jaan
sõltlane
Postitusi: 1167
Liitunud: 03 Veebr 2007, 22:57

Re: Sierra

Postitus Postitas Jaan » 02 Sept 2012, 19:48

siksaator kirjutas: Kui sa said nüüd omast arust äge olla ning sellega rahul oled, siis on kõik hästi!
Jep.
Mina arvan, et "vaene tudeng" ei peaks valima automaadiga isendit, sest on teada, et automaat võtab rohkem kütust kui manuaal. Lisaks sellele ei tööta sellel huippu hästi hoitud pillil ABS ja ka käigud vahetuvad kuidas jumal juhatab. On veel miinuseid vaja juurde leida või on mõni pluss ka kusagil, mida ma ei märganud?
Sierra Is

Vasta