Ausad ärimehed ja petturid

Vasta
Kasutaja avatar
Tanel
sõltlane
Postitusi: 4307
Liitunud: 05 Aug 2007, 23:13
Asukoht: F.I.N.L.A.N.D

Re: Kevad on käes !!!

Postitus Postitas Tanel » 19 Mai 2010, 13:53

Oskamatu oled!Ja veel nõrk kah,mine kohale ja klaari oma jamad ära,usu mind küll sa oma jubinad kätte saad!See netis vingumine ei tee asja paremaks,ja minule sihitud möla ja kirjad võite endale jätta!
http://www.sierraclub.ee/foorum/viewtop ... a&start=60" onclick="window.open(this.href);return false;
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD /
Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi
Ford Mondeo mk1 1.8 16v

Sassu
aktivist
Postitusi: 407
Liitunud: 09 Apr 2009, 16:50
Asukoht: Saku/tln

Re: Kevad on käes !!!

Postitus Postitas Sassu » 19 Mai 2010, 14:09

Inimene elab teises Eesti otsas ja kui GTO'ga kuidagi kontakti ei saa, siis ei kujuta ette ka kuhu üldse minema peaks, et näost näkku asja arutada. Tann teab jah kus GTO paikneb aga kõik ei pea seda teadma.

Kasutaja avatar
Tanel
sõltlane
Postitusi: 4307
Liitunud: 05 Aug 2007, 23:13
Asukoht: F.I.N.L.A.N.D

Re: Kevad on käes !!!

Postitus Postitas Tanel » 19 Mai 2010, 14:49

No internetis vingumine asja paremaks paraku ei tee,Gto ei ole nii -tsenseeritud- et kohe nii üle lasta keegi(vähemalt mina nii otsest juhtumit ei tea)see et ta lubasdustest kinni ei pea seda tean omast käest,ahh mul savi kui tahab netis kireda siis tehku mis heaks arvab...
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD /
Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi
Ford Mondeo mk1 1.8 16v

Kasutaja avatar
waher
fanaatik
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Okt 2006, 22:23
Asukoht: Läänemaa

Re: Kevad on käes !!!

Postitus Postitas waher » 19 Mai 2010, 15:18

mul ka alati ikka head diilid temaga olnud...ei tundu küll mingi kelm olevat :roll:

Kasutaja avatar
erx
aktivist
Postitusi: 291
Liitunud: 28 Nov 2007, 02:24
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Kevad on käes !!!

Postitus Postitas erx » 19 Mai 2010, 16:59

tann15 kirjutas:Oskamatu oled!Ja veel nõrk kah,mine kohale ja klaari oma jamad ära,usu mind küll sa oma jubinad kätte saad!See netis vingumine ei tee asja paremaks,ja minule sihitud möla ja kirjad võite endale jätta!
http://www.sierraclub.ee/foorum/viewtop ... a&start=60" onclick="window.open(this.href);return false;
Ma tahan lihtsalt teada saada, kui paljud veel tõmmata on saanud ja tannpoiss, ma ei ole sinu kohta ühtegi halba sõna maininud. Mis ma nüüd pean õnnelik olema, et lootus on lähima poole aasta jooksul jupp kätte saada? Ja tõesti, ma ei hakka teise eesti otsa mingi 500 eekuse jupi pärast minema. Fakt on see, et mees väldib mind ja on terve aja valetanud.

Kasutaja avatar
Tanel
sõltlane
Postitusi: 4307
Liitunud: 05 Aug 2007, 23:13
Asukoht: F.I.N.L.A.N.D

Re: Kevad on käes !!!

Postitus Postitas Tanel » 19 Mai 2010, 17:14

Ma tean et sul ei ole ühtegi halba asja minukohta öelda peale selle et ma pole "rajapäevadele" jõudnud.
Erx vaata mõneaja pärast oma kontot,seal peaks see raha tgsi olema mis kandsid.
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD /
Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi
Ford Mondeo mk1 1.8 16v

Kasutaja avatar
sõdurpoiss
aktivist
Postitusi: 413
Liitunud: 29 Juul 2007, 00:01
Asukoht: Rakvere

Re: Kevad on käes !!!

Postitus Postitas sõdurpoiss » 19 Mai 2010, 17:56

Eks mõni ongi selline tuulepea.Võib-olla ei soovigi meelega sind tüssata, aga samas justkui oma saamatusest ei suuda ka antud lubadusi pidada.

GTO pidi mult Scorpio nahksisu ostma, lubas järgi tulla, aga vist unustas ära või midagi sellist. Noh ikka juhtub. Viiskas inimene muidugi helistab ja ütleb kui ta ei saa tulla, siis ei pea teised tema järgi ootama. Aga noh, ju siis GTO ei aimanud, et ma need a la 35kg/tk kaaluvad esiistmed ja muud pudinad tema jaoks "peidikust" elutuppa ritta tassisin. Paar päeva sai neid lausa imetletud seal.

Midagi nagu otseselt ei kaotanud, aga pisut -tsenseeritud- mekk jäi suhu küll.
Pilt

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: Kevad on käes !!!

Postitus Postitas AlarT » 19 Mai 2010, 18:22

Minule on GTO algusest peale halva mulje jätnud, otseselt petta pole tema käest saanud, polegi temaga kaupa teinud, aga ei julgeks teha ka.

http://www.sierraclub.ee/foorum/viewtop ... lega+tasub" onclick="window.open(this.href);return false;
ka siin teemas on GTO kohta, ühteist halba ära mainitud.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
Tanel
sõltlane
Postitusi: 4307
Liitunud: 05 Aug 2007, 23:13
Asukoht: F.I.N.L.A.N.D

Re: Kevad on käes !!!

Postitus Postitas Tanel » 19 Mai 2010, 18:46

sõdurpoiss kirjutas:Eks mõni ongi selline tuulepea.Võib-olla ei soovigi meelega sind tüssata, aga samas justkui oma saamatusest ei suuda ka antud lubadusi pidada.

GTO pidi mult Scorpio nahksisu ostma, lubas järgi tulla, aga vist unustas ära või midagi sellist. Noh ikka juhtub. Viiskas inimene muidugi helistab ja ütleb kui ta ei saa tulla, siis ei pea teised tema järgi ootama. Aga noh, ju siis GTO ei aimanud, et ma need a la 35kg/tk kaaluvad esiistmed ja muud pudinad tema jaoks "peidikust" elutuppa ritta tassisin. Paar päeva sai neid lausa imetletud seal.

Midagi nagu otseselt ei kaotanud, aga pisut -tsenseeritud- mekk jäi suhu küll.
Endal oli sama asi,pidin yhte autot vaatama minema,aga kuna ajaliselt oli kiire ja ei j6udnud(pidin laevale minema)ja normaalsuse mõttes helistasin vennale et ma ei saa paraku tulla,aga jh sain peatäie sõimata selle eest et tulematta jätsin,nüüdsest loobusin helistamast kui midagi vahele tuleb,sõimata nii lampi saada on ikka kll omaette ooper.
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD /
Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi
Ford Mondeo mk1 1.8 16v

Kasutaja avatar
erx
aktivist
Postitusi: 291
Liitunud: 28 Nov 2007, 02:24
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Kevad on käes !!!

Postitus Postitas erx » 19 Mai 2010, 20:23

sõdurpoiss kirjutas:Eks mõni ongi selline tuulepea.Võib-olla ei soovigi meelega sind tüssata, aga samas justkui oma saamatusest ei suuda ka antud lubadusi pidada.

GTO pidi mult Scorpio nahksisu ostma, lubas järgi tulla, aga vist unustas ära või midagi sellist. Noh ikka juhtub. Viiskas inimene muidugi helistab ja ütleb kui ta ei saa tulla, siis ei pea teised tema järgi ootama. Aga noh, ju siis GTO ei aimanud, et ma need a la 35kg/tk kaaluvad esiistmed ja muud pudinad tema jaoks "peidikust" elutuppa ritta tassisin. Paar päeva sai neid lausa imetletud seal.

Midagi nagu otseselt ei kaotanud, aga pisut -tsenseeritud- mekk jäi suhu küll.
Mees UNUSTAB 4 päeva järjest mu kõnedele ja kirjadele vastata? Unustab nädala aja jooksul postkontorisse minna, kui teisel päeval juba kinnitas telefonitsi et pakk postis? No olgem ikka reaalsed, mees konkreetselt valetas. Peale kõike seda jama ootaks GTO-lt vabandust ka, pärast seda olen nõus asja unustama, vähemalt sai inimesi informeeritud et selle mehega võib probleeme tekkida.

Kasutaja avatar
erx
aktivist
Postitusi: 291
Liitunud: 28 Nov 2007, 02:24
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Kevad on käes !!!

Postitus Postitas erx » 19 Mai 2010, 21:37

Härra GTO ei ole minuga igatahes siiamaani suvatsenud suhelda. Kodanik Kubiliusega olime kirjavahetuses ja kandis mulle praegu samalt kontolt 500.- tagasi. Tundub et GTO on lihtsalt täielik pohuist ja kui Kubilius ei oleks minuga ühendust võtnud, siis arvatavasti oleksingi seda raha ootama jäänud.

Aga siis rahvale teadmiseks, et JANAR KUBILIUSE enda kui ka paari teise kodaniku väitel kasutas GTO ta arvet lihtsalt raha kantimiseks, kuna ta enda arved on arvatavasti arestitud ja neid ei saa kasutada.

Kasutaja avatar
sõdurpoiss
aktivist
Postitusi: 413
Liitunud: 29 Juul 2007, 00:01
Asukoht: Rakvere

Re: Kevad on käes !!!

Postitus Postitas sõdurpoiss » 19 Mai 2010, 23:08

tann15 kirjutas:
sõdurpoiss kirjutas:Eks mõni ongi selline tuulepea.Võib-olla ei soovigi meelega sind tüssata, aga samas justkui oma saamatusest ei suuda ka antud lubadusi pidada.

GTO pidi mult Scorpio nahksisu ostma, lubas järgi tulla, aga vist unustas ära või midagi sellist. Noh ikka juhtub. Viiskas inimene muidugi helistab ja ütleb kui ta ei saa tulla, siis ei pea teised tema järgi ootama. Aga noh, ju siis GTO ei aimanud, et ma need a la 35kg/tk kaaluvad esiistmed ja muud pudinad tema jaoks "peidikust" elutuppa ritta tassisin. Paar päeva sai neid lausa imetletud seal.

Midagi nagu otseselt ei kaotanud, aga pisut -tsenseeritud- mekk jäi suhu küll.
Endal oli sama asi,pidin yhte autot vaatama minema,aga kuna ajaliselt oli kiire ja ei j6udnud(pidin laevale minema)ja normaalsuse mõttes helistasin vennale et ma ei saa paraku tulla,aga jh sain peatäie sõimata selle eest et tulematta jätsin,nüüdsest loobusin helistamast kui midagi vahele tuleb,sõimata nii lampi saada on ikka kll omaette ooper.
Aga katsu sina olla sellistest põmmpeadest targem, mitte ära muutu ise samasuguseks juhmardiks. See on ju suht elementaarne viisakus, teavitada teist osapoolt kui sul ei ole võimalik oma lepetest kinni pidada. Kui sellest viisakalt ja õigel ajal teada anda, siis inimene kellel vähekenegi ajukupli all on, ei hakka sind sõimama. Vihale ajabki just see kui sa oled midagi kokku leppinud, oma aega selle arvestusega planeerinud ja siis passid nagu mingi tropp, ja mitte midagi ei juhtu.

Oleks too sell mulle helistanud, oleks ma ka saanud omi väikseid toimetusi teha, mitte kodus kellegi järgi oodanud.
Pilt

Kasutaja avatar
erx
aktivist
Postitusi: 291
Liitunud: 28 Nov 2007, 02:24
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Kevad on käes !!!

Postitus Postitas erx » 19 Mai 2010, 23:25

Ma käisin mitu päeva postkasti vahet nagu idioot, arvasin et äkki saatis ELSi asemel tavapakina ja lootsin teadet saada. Mittemingit infot ei olnud, mitme päeva jooksul inimesega ühendust ei saa, telefon kutsub, vastu ei võta, loomulikult ajab närvi.

HighMax
kasutaja
Postitusi: 141
Liitunud: 31 Mär 2009, 22:50
Asukoht: Tallinn/Suurupi

Re: Ausad ärimehed ja petturid

Postitus Postitas HighMax » 19 Mai 2010, 23:57

Asi nüüd juba nädal või paar lahenenud ;)
Vanasti olid vinüül ja disainerid, nüüd on kanüül ja streetracerid! :D

Kasutaja avatar
Tanel
sõltlane
Postitusi: 4307
Liitunud: 05 Aug 2007, 23:13
Asukoht: F.I.N.L.A.N.D

Re: Ausad ärimehed ja petturid

Postitus Postitas Tanel » 20 Mai 2010, 01:13

Steimo Ojaäär(thunder) Asi korras

Nimelt keevitasin tal eelmine aasta enne jõule sierral põhja,siiani pole suutnud ta mulle kõike raha ära maksta,1.5kuud tagasi kandis yle pika aja 20e arvele,maksmatta on tal eesti rahas ca 600kr.Koguhind oli vist üle 3k
Inimene teenib kuus 2000e ja ta ei suuda isegi seda väikest summat ära maksta.
See on hea et minukätte ununes ninim akustarter mille väärtus uuena 40e,leppisime siis steomoga kokku et viin selle 45km kaugusele tema asukohast ja tema tuleb sellele sinna järgi,steimo oli sellega igati nõus ja ytles et annab teada kui sinna poole liigub,okey,läks mõniaeg mööda ja küsisin kuidas rahadega on?Vastati mulle et pole jne ja starterile ta ei tule enda rahadega järgi :mrgreen: onn ikka tyyp rsk,jutt jähi ju et ta tuleb ise sellele järgi ja kannab puuduva summa arvele v6i annab sulas,eelnevaltki temaga äri ajand aga see on midagi uut.

http://www.streetrace.org/foorum/viewto ... 13&t=40455" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.sierraclub.ee/foorum/viewtop ... a&start=75" onclick="window.open(this.href);return false;

Telefonile antud inimene ei vasta(helistand olen oma 2 kuud juba nädalas paar korda)paar korda on sõnumi saatnud et järgmine nädal saab raha :lol: aga noh varsti jõuavad uued jõulud kätte juba...
Igaljuhul tervitusi minupoolt steimole,kui viitsimist leiaks küll ma su kätte saan ;)


Mina end petturina ei tunne kuna Thunder´iga leppisime selge sõnaga kokku et tema tuleb sellele starterile ISE järgi,ise arvan et asi iseenesest ei olegi selles laadijas,ilmselt ei taheta maksta ja ma nii jäärapäine kah et ise seda talle koju viima ei kavatse hakata.
Viimati muutis Tanel, 26 Juun 2010, 11:43, muudetud 1 kord kokku.
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD /
Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi
Ford Mondeo mk1 1.8 16v

Vasta