sierra valged kella põhjad

Mees, vaata kus sa istud
don-A
kasutaja
Postitusi: 88
Liitunud: 15 Jaan 2008, 00:17
Asukoht: Pärnu

Re: sierra valged kella põhjad

Postitus Postitas don-A » 29 Apr 2009, 18:13

Tegin oma masinale ka valged kellad, põhjad joonistasin ise AutoCadis. Paberile liimisin taha fooliumi (et tervet kella läbi ei valgustaks), nii et odomeetri numbrid on ilusti näha ja seierid on ka valgustatud (ennem eemaldasin vanad põhjad). Ettepoole panin ülesse suured rohelised ledid (värvi saab alati ise valida), mis liivakaga ära matistasin. Lisakellades kasutasin samu lede, nii et pimedas on kõik kellad ühte tooni. Mina jäin tulemusega väga rahule. Kellel on huvi, võin saata AutoCadi faili. Kes AutoCadiga kodus on, saab neid veel oma äranägemise järgi muuta (nr font ja suurus, mõni logo jne). Põhjad on joonistatud 1:1 originaalidega ja skaalad on täpselt paigas.

Pilt ka siis:
Pilt

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: sierra valged kella põhjad

Postitus Postitas Tarmo » 03 Mai 2009, 10:28

võid saata mulle selle faili, mul üks spido plokk üle, seal hea näppida seda, äkki leiab mingi ilusa mooduse

Kasutaja avatar
contact
sõltlane
Postitusi: 1099
Liitunud: 03 Apr 2009, 17:06
Asukoht: Garage, Keila City

Re: sierra valged kella põhjad

Postitus Postitas contact » 06 Mai 2009, 04:24

sai ka veidi kätt harjutatud.


Pilt
€-contact

Kasutaja avatar
mrAss
kasutaja
Postitusi: 104
Liitunud: 08 Okt 2008, 15:17
Asukoht: Saaremaa

Re: sierra valged kella põhjad

Postitus Postitas mrAss » 07 Aug 2009, 17:14

Mul hetkel ajutiselt tehtud heledad kellad... vanad spido, temp ja bensunäidikute põhjad värvisin kergelt heleda tsingiga yle. alt jäid körgemad kohad paistma, kus numbrid ja kriipsud. tömbasin markeriga yle. ise olen rahul, muu ei huvita. plokitagant originaal valged pirnid ära, meresinised junnid, mis valgust muudavad ära ja sinised pirnid asemele(ledid põhimötteliselt.) tulemus minu meelest hea, ise rahul, see põhiline.
myya sädet ja internetti!!!! Purk ise kaasa võtta!!! hind kokkuleppel.

Kasutaja avatar
contact
sõltlane
Postitusi: 1099
Liitunud: 03 Apr 2009, 17:06
Asukoht: Garage, Keila City

Re: sierra valged kella põhjad

Postitus Postitas contact » 09 Aug 2009, 00:01

mrAss kirjutas:Mul hetkel ajutiselt tehtud heledad kellad... vanad spido, temp ja bensunäidikute põhjad värvisin kergelt heleda tsingiga yle.
sa andsid hea mõtte mulle, kui aega ja viitsimist tuleb, siis saab katsetatud!:P
€-contact

Vasta