käigukangi nupp :)

Mees, vaata kus sa istud
Vasta
kersti
Klubi auliige
Postitusi: 1213
Liitunud: 27 Okt 2006, 10:33
Asukoht: Tallinn

käigukangi nupp :)

Postitus Postitas kersti » 10 Juul 2007, 10:27

noniiii... järgmine probleem.
Kuidas saab ära käigukangi nupu? Ma kiskusin nii et silm punnis, proovisin keerata ja niisama tõmmata, aga ei tule ära! Tahaks uut käigukangi nahka paigaldada.. oskab keegi nõu anda?

Kasutaja avatar
tann
fanaatik
Postitusi: 704
Liitunud: 18 Dets 2006, 19:43

Postitus Postitas tann » 10 Juul 2007, 10:38

seal on nii, et see kummist nupu osa on liimitud mingi plastikust ribilise jublaka peale ja ega tervelt seda kätte ei saagi tõenäoliselt...ja see plastik on ka seal varre otsas vääga kõvasti.
teed nahale sisselõike ja paned servast paela läbi, et see suu koomale tõmmata pärast.

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas tamar » 10 Juul 2007, 10:54

minul käib keerates. alguses suure jõuga ja pärast hakkab ilusti tulema. Ja teistel fordidelgi keerates peaks tulema.

kersti
Klubi auliige
Postitusi: 1213
Liitunud: 27 Okt 2006, 10:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kersti » 10 Juul 2007, 12:02

ok tnx eks ma vaatan mis teha annab.

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Postitus Postitas Tarmo » 10 Juul 2007, 12:02

võibolla kui ei ole liimi pandud käib keerates, kuid kui kellegil on närvidele see keerlemine käima hakanud on liimi vahele pannud, ma endal pole proovinud, kuid ja originaal kotilgi on ülesse jäetud nii suur ava et saaks naha üle nupu tõmmata ja siis kui ta seal seesmine pool väljas on siis seotaks kinni ning tõmmatakse alla oma õigesse asendisse niiet ei jää mingit sidumist näha. kui sul juba kott valmis tehtud siis pead kuidagi selle nupu sealt kätte saama, kuid kui alles läheb tellimisse siis vedas sul et ennem küsisid :wink:

kersti
Klubi auliige
Postitusi: 1213
Liitunud: 27 Okt 2006, 10:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kersti » 10 Juul 2007, 12:04

kott on valmis :roll:

Kasutaja avatar
Priit
Moderaator
Postitusi: 1164
Liitunud: 30 Apr 2006, 03:01
Asukoht: tartu/põltsamaa

Postitus Postitas Priit » 10 Juul 2007, 12:10

tglt on niiviisi , et keerates tulevad sellise käigukasti nupud millel tagurpidikäik käib ilma nuputa. ehk siis tagurpidikäik vasakule üles. paljudel nagu ka mul käib R-käik alla paremale ja nupu peab üles tõmbama. nupuga käigukanginupp minul küll keerates ära ei tule. see kummiosa on sinna plastmassnupu külge liimitud. ema OHC mootoriga isendil seevastu tuleb keerates. aga tal see nupp ka teistsugune.
panin lihtsa asja keeruliselt kirja küll, aga peaasi , et ise aru sain :lol:
kesrtile oskan sama asja soovitada mida tarmo rääkis. ise olen ka nuputanud, aga muud lahendust ei leidnud
Mees peab nii palju jooma, et naine taararahast lõdvalt ära elaks!

Kasutaja avatar
Kriss
aktivist
Postitusi: 358
Liitunud: 04 Apr 2006, 09:27
Asukoht: Talinn, Nõmme

Postitus Postitas Kriss » 10 Juul 2007, 14:55

mt-75 ei saa keerates kuidagi nuppu kätte.
kui tahad tervet kangi kätte saada siis kangi päris alumises otsas on üks tiht(u. 2mm läbimõõduga torujas 2 cm pikkune pulk) mis tuleb välja lüüa ja siis päris suure jõuga tõmmates ja samal ajal keerates tuleb käigukang tervest tükis kasti "hoovastiku" küljest lahti, aga lihtsam on tõesti üle nupu ajada ja nööri või nipusidemega kokku tõmmatasest ega see kang alt poolt ka eriti peenem pole:P

JÕUDU

Kasutaja avatar
tuuning1
turist
Postitusi: 43
Liitunud: 05 Mai 2006, 14:38
Asukoht: TARTU
Kontakt:

?

Postitus Postitas tuuning1 » 16 Juul 2007, 22:50

ma ei tea, kuidas manuaalil käib, aga automaadil on küll lihtne, keera (torutangid, mis on vähemalt meetri pikkuse sabaga)

kersti
Klubi auliige
Postitusi: 1213
Liitunud: 27 Okt 2006, 10:33
Asukoht: Tallinn

Re: ?

Postitus Postitas kersti » 17 Juul 2007, 09:48

tuuning1 kirjutas:ma ei tea, kuidas manuaalil käib, aga automaadil on küll lihtne, keera (torutangid, mis on vähemalt meetri pikkuse sabaga)
:lol: :lol: :lol:
umbes nii tehtud saigi ja probleem lahendatud.
Ainuke asi, et nüüd see nupp pöörleb käigukangi otsas, peaks vist jälle kinni liimima.

Kasutaja avatar
Priit
Moderaator
Postitusi: 1164
Liitunud: 30 Apr 2006, 03:01
Asukoht: tartu/põltsamaa

Postitus Postitas Priit » 17 Juul 2007, 17:52

ma keerasin kah kunagi jõuga küljest ära. aga kuna mulle tundus, et see ei peaks mitte nii käima ja pärast hakkas liikuma/logisema , siis ei julenud seda varianti ka soovitada...
Mees peab nii palju jooma, et naine taararahast lõdvalt ära elaks!

Vasta