täielik jama :S

Tuled, juhtmestik, elektroonika
Kasutaja avatar
hulleq
aktivist
Postitusi: 253
Liitunud: 12 Okt 2006, 18:07
Asukoht: Harjumaa , Saku
Kontakt:

täielik jama :S

Postitus Postitas hulleq » 07 Aug 2007, 23:48

yhesõnaga siis auto armatuuris ykski tuli ei põle :S ( va need mis on eraldi toitega )
ja kaitsme lööb ka koguaeg läbi ! kui panen uue kaitsme ja auto käima ja lükkan tuled põlema siis põlevad armatuuri tuled 1-2 sek. ja kustuvad jällegi ! :S kas keegi oskab aidata ! ???
ma pole ming turist 8)

Kasutaja avatar
Dexter
Klubi liige
Postitusi: 1392
Liitunud: 20 Okt 2006, 19:08
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Dexter » 08 Aug 2007, 19:01

egas siis midad..hakka otsima lühist....kui just tuledega selline asi..siis võib olla kahtlusaluseks tagatuled:S...kuna olen näinud kuidas seal on pisi kärssamine olnud..ning ühendusklemmid roostetavad kah nagu loomad..ühesõnaga.....kontolli juhtmestik üle (nuusuta ega kuskilt kärsakat ei tule?:S)..ning siis kae ka tuled üle..ehk kuskil tuledes lühis...või pistikutes...

Kasutaja avatar
serrari
kasutaja
Postitusi: 185
Liitunud: 29 Mai 2007, 21:36
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas serrari » 08 Aug 2007, 21:17

mul oli sellepärast et ma võtsin sigareti süütajast makile voolu ja siis armatuuri tled ütlesid üles
Teostan autode remonti, asun raplas :)
Päevahind 1500kr
Ootan tööd :D

Terw. Serrari

Kasutaja avatar
Dexter
Klubi liige
Postitusi: 1392
Liitunud: 20 Okt 2006, 19:08
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Dexter » 08 Aug 2007, 22:24

serrari kirjutas:mul oli sellepärast et ma võtsin sigareti süütajast makile voolu ja siis armatuuri tled ütlesid üles
ja sa võtsid makile voolu sigaretisüütaja valgustusest...selge see et see juhtmeke pole mõeldud pluss veel maki koormusele...:D

Kasutaja avatar
hulleq
aktivist
Postitusi: 253
Liitunud: 12 Okt 2006, 18:07
Asukoht: Harjumaa , Saku
Kontakt:

Postitus Postitas hulleq » 13 Aug 2007, 14:06

aga kas on võimalik et sierral on veel kuskil kaitsmeid peale kaitsmeploki ja siis peale nende kaitsmete mis on maki taga :S et äkki on kuskil mootori juures veel kaitsmeid mis võivad põhjustada armatuuri tulede kustumise ! ???
ma pole ming turist 8)

Kasutaja avatar
Kriss
aktivist
Postitusi: 358
Liitunud: 04 Apr 2006, 09:27
Asukoht: Talinn, Nõmme

Postitus Postitas Kriss » 13 Aug 2007, 15:35

mujal küll kaitseid originaalis pole aga minu teada olid armaturi ja parktulede kaitsmed koos. äkki on sellest abi

Kasutaja avatar
hulleq
aktivist
Postitusi: 253
Liitunud: 12 Okt 2006, 18:07
Asukoht: Harjumaa , Saku
Kontakt:

Postitus Postitas hulleq » 14 Aug 2007, 09:52

park tuled põlevad ilusti ! :S aga armatuuri tuled ei põle ! :S
ma pole ming turist 8)

Kasutaja avatar
hulleq
aktivist
Postitusi: 253
Liitunud: 12 Okt 2006, 18:07
Asukoht: Harjumaa , Saku
Kontakt:

Postitus Postitas hulleq » 15 Aug 2007, 00:40

et siis oleks suure ringi kysimus ! kellel on keegi tuttav tallinna lähedal või siis tallinnas ? kes tegeleks sierra elektri süsteemidega ! sest arvatavasti on mu autos kuskil lühis ja seda viga on juba ise väga raske otsima hakata ! :S
viga on siis selles , et pidurdades ei põle pidurituled ! ja veel armatuuri tuled ei põle yldse ! ja asi ei ole kaitsmetes !
palun aidake !
ma pole ming turist 8)

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Postitus Postitas Tarmo » 15 Aug 2007, 07:36

no tagumiste tulede puhul vaataksin ma tagatulede massid üle

margu
turist
Postitusi: 34
Liitunud: 26 Juul 2007, 20:36
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas margu » 15 Aug 2007, 11:06

tarmo kirjutas:no tagumiste tulede puhul vaataksin ma tagatulede massid üle
Tagatulede massi probleem olla sierra tüüpviga. Pane sinna kere küljest uus mass mõlemale poole.

Kasutaja avatar
hulleq
aktivist
Postitusi: 253
Liitunud: 12 Okt 2006, 18:07
Asukoht: Harjumaa , Saku
Kontakt:

Postitus Postitas hulleq » 15 Aug 2007, 12:56

mõlemal pool on tal mass ??? võt seda ma ei teadnud ! :S ma arvasin et ainult yhel pool ! parempoolse massi olen juba hiljuti korda teinud sest siis lõi pidurdades suunatule kiirmini plõksuma ! just parempoolse suunatule ! aga ju siis on vasakpoolne ka paigast ära ! :P peab vaatama seda asja !
ma pole ming turist 8)

margu
turist
Postitusi: 34
Liitunud: 26 Juul 2007, 20:36
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas margu » 15 Aug 2007, 13:50

hulleq kirjutas:mõlemal pool on tal mass ??? võt seda ma ei teadnud ! :S ma arvasin et ainult yhel pool ! parempoolse massi olen juba hiljuti korda teinud sest siis lõi pidurdades suunatule kiirmini plõksuma ! just parempoolse suunatule ! aga ju siis on vasakpoolne ka paigast ära ! :P peab vaatama seda asja !
Kui ma õieti aru saan, siis algupäraselt pole seal taha mingit kohalikku massi. Küll aga on vajalik pirni põlemiseks nii "+" kui ka "-" (mass) ja kui algupärane juhe voolu (massi) enam, ei juhi, siis püüab mass omale mõne muu tee leida. Selest näiteks ka see suunatule vilkumine.

Kasutaja avatar
hulleq
aktivist
Postitusi: 253
Liitunud: 12 Okt 2006, 18:07
Asukoht: Harjumaa , Saku
Kontakt:

Postitus Postitas hulleq » 15 Aug 2007, 14:22

no jah aga enam ei vilgu ju suunatuli ! lihtsalt ei põle pidurituled pidurdades ! :S ja mul ei ole kahte massi ! on ainult parempoolsel juhtmestikul mass ja vasakpoolsel massil on mingi plastik korpus ümber ! :S auto on siis 92a. sedaan !
ja äkki ikkagi on kellelgi kuskil tallinna lähedal või siis tallinnas keegi hea elektrik kes suudaks meile nii raske küsimuse lahendada tunni või poolega ! sest see tundub mulle nii lihtne asi aga hakkama ei saa ma ikkagi sellega ! :S
ma pole ming turist 8)

Kasutaja avatar
Dexter
Klubi liige
Postitusi: 1392
Liitunud: 20 Okt 2006, 19:08
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Dexter » 15 Aug 2007, 20:41

no..kui suunatuli üldse ei põle..siis kontrolli pirnid üle...;)..ning vaata ka relee tõsise pilguga üle.....ja ka relee klemmid...piduril võid kontrollida piduri konna...kas tal on ikka eluvaim sees...

tugrik
turist
Postitusi: 18
Liitunud: 01 Mär 2007, 11:26

Postitus Postitas tugrik » 18 Aug 2007, 12:39

/äkki ikkagi on kellelgi kuskil tallinna lähedal või siis tallinnas keegi hea elektrik kes suudaks meile nii raske küsimuse lahendada tunni või poolega !/

Lootus sureb ikka viimasena , i guess. Jääb juba mulje, et ise ei oska ja maksta ka ei taha.
nõka nõõ

Vasta