Sierra kaitsmekarbi eemaldamine?

Tuled, juhtmestik, elektroonika
Vasta
SENA
turist
Postitusi: 28
Liitunud: 25 Okt 2006, 09:35

Sierra kaitsmekarbi eemaldamine?

Postitus Postitas SENA » 31 Juul 2007, 23:18

Kuidas Sierra kaitsmekarpi eemaldada? Kas lihtsalt tõmban välja või on see ka mingite kruvidega vms kinni?
Sierra XR4i

Kasutaja avatar
martinito
aktivist
Postitusi: 254
Liitunud: 05 Dets 2006, 22:06
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas martinito » 01 Aug 2007, 08:15

eks pead ise reaalselt vaatama. mis seal rasket saab olla?
2.0 DOHC

Kasutaja avatar
xr4
fanaatik
Postitusi: 833
Liitunud: 08 Okt 2006, 21:40
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas xr4 » 01 Aug 2007, 23:34

seal see karbi sees olev plaat tuleb karbist välja siis pead edasi vaatama-minu arust :?

hakad kaitsme karpi vahetama/taastama???

SENA
turist
Postitusi: 28
Liitunud: 25 Okt 2006, 09:35

Postitus Postitas SENA » 02 Aug 2007, 11:00

xr4 kirjutas:seal see karbi sees olev plaat tuleb karbist välja siis pead edasi vaatama-minu arust :?

hakad kaitsme karpi vahetama/taastama???
Karp ise on ok (ma loodan vähemalt). Aga karbi kõrval on pleki sees väike auk ning sealt tuleb vesi salongi. Augu kinni panemiseks peab aga kaitsmekarbi ära võtma.

Eile sain lõpuks karbi lahti ka. Salongis sees on kaks klambrit, mis tuli tangidega kokku lükata (ligipääs on väga halb ja klambrid ise liikusid ka VÄGA raskelt) ning siis sai karbi välja tõmmata...
Sierra XR4i

pingviinlolo
turist
Postitusi: 8
Liitunud: 31 Juul 2007, 13:53
Asukoht: tartu

Postitus Postitas pingviinlolo » 02 Aug 2007, 16:01

ta 4 mutikaga kinni alt poolt pead rooli alt armatuuri eemaldama

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas AlarT » 21 Okt 2007, 21:32

mina 83a sierral tõmbasin lihtsalt karbi jõuga välja ja tuli kenasti aga ta ei tule eriti palj iuüles juhtmed jäävad ikkagi hoidma ja ette.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
Jaanis
fanaatik
Postitusi: 654
Liitunud: 05 Apr 2006, 03:38
Asukoht: Harjumaa, Kiisa

Re: Sierra kaitsmekarbi eemaldamine?

Postitus Postitas Jaanis » 15 Okt 2008, 21:04

Ei hakanud uut teemat tegema, kuna mul ka mure selle kaitsmekarbiga. Kuidas kaitsmekarbis olevad juhtmed koos pistikutega selle plaadi küljest lahti saada nii, et oskaks pärast kokku tagasi panna. Tahan dohc kõik juhtmed kätte saada ja teise kerepeale ümber tõsta. On keegi seda tööd teinud ja äkki on mõni hea vihje kuidas kergelt juhtmd kätte saada ja teise autosse ringi visata.

Kasutaja avatar
GTO
fanaatik
Postitusi: 507
Liitunud: 14 Mai 2007, 12:57
Kontakt:

Re: Sierra kaitsmekarbi eemaldamine?

Postitus Postitas GTO » 16 Okt 2008, 01:22

Jaanis kirjutas:Ei hakanud uut teemat tegema, kuna mul ka mure selle kaitsmekarbiga. Kuidas kaitsmekarbis olevad juhtmed koos pistikutega selle plaadi küljest lahti saada nii, et oskaks pärast kokku tagasi panna. Tahan dohc kõik juhtmed kätte saada ja teise kerepeale ümber tõsta. On keegi seda tööd teinud ja äkki on mõni hea vihje kuidas kergelt juhtmd kätte saada ja teise autosse ringi visata.
ei ole vaja hakkata kaitsmeplokist juhtmeid eemaldama, vaid koos kaitsme plokiga vahetad kõik juhtmed 1h aega tööd max. ma mingi 3-4 korda nii teinud:)

Vasta