K: El. akende mootori kinnitused

Tuled, juhtmestik, elektroonika
Suletud
Kasutaja avatar
TOm
Administraator
Postitusi: 1182
Liitunud: 19 Mai 2006, 17:32
Asukoht: tallinn

K: El. akende mootori kinnitused

Postitus Postitas TOm » 02 Okt 2006, 13:56

küss selles, et kas el. akende mootori kinnituste jaoks peab uued augud tegema? ma siin installisin omale asja külge a oh imet...aken ei jookse päris alla välja...enne jõuab tõstemehhanism alumisse null punkti...samas kui üles tõsta siis jõuab aken enne kinni kui ülemine null punkt kätte jõuab ja tahab ukse sisemist plekki kõverax väänata :D
powered by 2.0 Ohc

dts
aktivist
Postitusi: 200
Liitunud: 05 Apr 2006, 15:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas dts » 02 Okt 2006, 15:19

Kui on originaal tõstukid, siis peaks istuma ilusti vanadesse aukudesse (vist üks auk tuli puurida ka - ei mäleta täpselt), aga kui on scorpa omadest aretatud, siis peab uued augud tegema.

Kasutaja avatar
TOm
Administraator
Postitusi: 1182
Liitunud: 19 Mai 2006, 17:32
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas TOm » 03 Okt 2006, 19:48

krtvist ikka sierra omad...sest kogu muu konstrui on täpselt manuaal tõstukite koopia
powered by 2.0 Ohc

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas tamar » 03 Okt 2006, 20:46

TOm kirjutas:krtvist ikka sierra omad...sest kogu muu konstrui on täpselt manuaal tõstukite koopia
On ikka õigetes aukudes? Mul oli seal kõvasti auke, lasin puuriga needid ära ja panin mootori paika ja neetisin kinni (tõmbeneetidega).
Arvan et sul lihtsalt valesse auku asi lännu st et oled valesse auku pannud selle mootori või üldse valepooleoma pannud... Vaata see üle sest mina paigaldasin el aknaid selle siinidesse sättimise ja aukude otsimisega mitu päeva (3h aknakohta siis) sest väga vastik teda õigesse kohta saada, ausalt kohe.

Auke juurdepuurima ära vast esialgu hakka.
Ford Sierra 2,9 V6 Cosworth Ghia 143kw 1989a ootamas oma aega
Transitipeale üleläinud...

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas tamar » 03 Okt 2006, 20:51

dts kirjutas:Kui on originaal tõstukid, siis peaks istuma ilusti vanadesse aukudesse (vist üks auk tuli puurida ka - ei mäleta täpselt), aga kui on scorpa omadest aretatud, siis peab uued augud tegema.
EI TULE PUURIDA!

Mina tean küsige mult:D paigaldasin endaomale seal liccalt auke nagu arvestatud tehases et kes on rott eiraatsi maksta panevad vändaga kes on rahaboss siberist saab elektriga, st augud on olemas seal mõlemajaoks.

Igatahes minu 89a sedaan sierral olid olemas kohe tehasest augud mõlemate tõstukite tarbeks.

PS mis teha kui kõrvalistujapoolne aken eitaha allatulla, st lülitit vajutad vaikus surud täie jõuga ja koputad nii siis hakkab tulema, ülesse tõrgetetta jookseb aga alla vahest elu kõvasti peab vajutama ja koputama vms aga vahest jumala OK. tsenseeritud eioska nagu midagi puhastada kah seal. :lol:

PS el aknedest juhtmed lülitini võtsin kõlariomad sest nende pistikud läksid täpipealt mootorite pessa. Ja 2nädalapärast tagaaknalauda tehes et -tsenseeritud- need juhtmed nüüd valesse kohta panin:D.

AA minu tagaaknalaud on penofleksist:D ja kaetud punase kunstnahaga. Noh päris OK näeb mõnekohapealt välja.
Ford Sierra 2,9 V6 Cosworth Ghia 143kw 1989a ootamas oma aega
Transitipeale üleläinud...

Kasutaja avatar
Kriss
aktivist
Postitusi: 358
Liitunud: 04 Apr 2006, 09:27
Asukoht: Talinn, Nõmme

Postitus Postitas Kriss » 03 Okt 2006, 23:48

[quote] PS mis teha kui kõrvalistujapoolne aken ei taha alla tulla, s.t. lülitit vajutad vaikus surud täie jõuga ja koputad, nii siis hakkab tulema, ülesse jookseb tõrgetetta aga alla vahest elu kõvasti peab vajutama ja koputama vms aga vahest jumala OK. -tsenseeritud- eioska nagu midagi puhastada kah seal. [/quote]

Proovi lüliteid puhastada :P

Kasutaja avatar
TOm
Administraator
Postitusi: 1182
Liitunud: 19 Mai 2006, 17:32
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas TOm » 02 Nov 2006, 12:03

asi korras...teema lukku :)
powered by 2.0 Ohc

Suletud