Kärutulede elektriskeem

Tuled, juhtmestik, elektroonika
Kasutaja avatar
contact
sõltlane
Postitusi: 1099
Liitunud: 03 Apr 2009, 17:06
Asukoht: Garage, Keila City

Re: Ford Sierra Ghia 2.0iS 1989a TaMaR...

Postitus Postitas contact » 14 Juun 2009, 00:34

kuna massi juhe on üks, aga teistelt juhtmetelt võetakse ainult ühele lisa tulele vool, seega seal ei muutu see palju, v.a led tuledega isendid (nendel kohustuslik konksu moodul).
siin teen sulle väikese meeldetuletuse:
et lisaks parkidele on sama juhtme alla, ühendatud ka numbri-ja ääretuled!
ja siin on sul õigus, et massijuhe on üks ja ainus, kuid sellest ei olene midagi.
see takistus, mis sellele antud massijuhtmele osaks saab ei ületa massijuhtme ristlõiketakistust.

ja leedide kohapealt ma sulle vastu ei vaidle!
kuna pole sellega ise kursis, pole selleks vajadust ka old, et seda infot uurida.
pole ka ise veel ühtegi sierrat oma silmaga katsunud, millel oleks leedid originiaalis.

info on sul hea, selles ei saa kaheldagi!
aga jään ka endale kindlaks selles väites, et see ei tee, sellele massijuhtmele midagi. ja minuga on nõus vähemalt 10 inimest, keda ma tean. samas on võimali, et neid on veelgi, kes on minuga samal arvamusel.

Kasutatakse näiteks autodel: TOURAN, CADY, Golf V, OCTAVIA II, Astra III, Vectra C, Signum, jne. Gabariittule korral kasututakse pinget 6V, udu- või stopp-tulede korral 12V. Kui haagis on autoga ühendatud ja sõiduki udutulede ahel on ühendatud läbi mooduli, saab mooduli potentsiomeetrist P1 keerata haagise gabariittulede heledust (vahemik 0-12V)...ma küll ei viitsiks ise pidevalt midagi keerata tuledel...ei heledust ega tumedust.
moodul tuleks, siis kasuks jah. kui sa plaanid omale maja taha haakida ja sellega mööda ilma gruisida. tavalise kerghaagise ja autotreileri puhul pole see moodul just hädavajalik, kui siis, et sul tõesti paar tuhat üle jääb. siis võid ju pullipärast, selle jubina ka paigaldada.
€-contact

Kasutaja avatar
contact
sõltlane
Postitusi: 1099
Liitunud: 03 Apr 2009, 17:06
Asukoht: Garage, Keila City

Re: Kärutulede elektriskeem

Postitus Postitas contact » 20 Juun 2009, 02:20

Pilt
Pilt
€-contact

Vasta