kütte seier või näidik kuidas kellelegi

Tuled, juhtmestik, elektroonika
Vasta
Kasutaja avatar
erkx1
turist
Postitusi: 33
Liitunud: 04 Okt 2009, 14:21
Asukoht: Lääne-Virumaa

kütte seier või näidik kuidas kellelegi

Postitus Postitas erkx1 » 09 Dets 2009, 22:10

kuid mure on seal, et seier on põhjas ja näitab et paak on täis kuid siis sõidad mingi 30-40 km maha ja peale seda hakkab alles õiget asja näitama, et äkki keegi oskab soovitada kust alustama peaks selle remonti?
sirje 2,0 -dohc-

http://saavuta.ee/register.php/erkx1.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
contact
sõltlane
Postitusi: 1099
Liitunud: 03 Apr 2009, 17:06
Asukoht: Garage, Keila City

Re: kütte seier või näidik kuidas kellelegi

Postitus Postitas contact » 09 Dets 2009, 23:34

ega ta kohe ei langegi, kui paak täis on.täis paagiga peab ju näitama täit paaki mitte alla poole paagi. ikka siis langeb, kui paak tühjemaks hakkab saama ja siis ka kohe ei lange.
mul näitas 200km läbimisel pool paaki nii startides, kui lõpppunkti jõudes. pärast, kui uuesti süüte sisse panin libises ta madalamale.
€-contact

Kasutaja avatar
jaan175
aktivist
Postitusi: 200
Liitunud: 30 Mai 2009, 13:00
Asukoht: pärnumaa

Re: kütte seier või näidik kuidas kellelegi

Postitus Postitas jaan175 » 09 Dets 2009, 23:35

sellist asja ei olegi varem kohanud. tavaliselt kõik kurdavad, et seier ei taha üldse näidada mida tavaliselt põhjustab paagis oleva anduri maandusjuhtme paagipeal.

sinu probleemi korras võtaksin ma paagi maha. puhastaks pistikud ja juhtme ühendused. kui tööle ei hakka siis andur välja ja proovida liigutada anduri saba ning vaadata mida teeb samalajal autos olev näitaja mis võib ka vigane.
elukutselt eestlane

kalevipoeg
aktivist
Postitusi: 427
Liitunud: 25 Apr 2008, 22:09
Asukoht: Tallinn Ja Viimsi

Re: kütte seier või näidik kuidas kellelegi

Postitus Postitas kalevipoeg » 09 Dets 2009, 23:39

Ei saa täpselt aru, kas seier üleval täis paagiga ja hiljem hakkab näitama langust.Siis ju korras.Mida näitab seier enam-vähem tühja paagiga,kui süüdet sisse ei ole keeratud?Millisel hetkel ta selle osuti üles viskab?Kas siis kui süüte välja keerad? PS.Sa ajad taga vöimuga roolilatti.Mis sul praegu seal all on?

Kasutaja avatar
erkx1
turist
Postitusi: 33
Liitunud: 04 Okt 2009, 14:21
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: kütte seier või näidik kuidas kellelegi

Postitus Postitas erkx1 » 10 Dets 2009, 17:40

et siis pole vahet kas paak on täis või tühi kuid seier läheb kohe ülesse ära ning mingi 30-40 km sõitmise järl hakkab õiget asja näitama. kui seier näitab õiget asja siis suretan korraks välja ja panen kohe käima tagasi siis läheb jälle täitsa ülesse tagasi
sirje 2,0 -dohc-

http://saavuta.ee/register.php/erkx1.html" onclick="window.open(this.href);return false;

kalevipoeg
aktivist
Postitusi: 427
Liitunud: 25 Apr 2008, 22:09
Asukoht: Tallinn Ja Viimsi

Re: kütte seier või näidik kuidas kellelegi

Postitus Postitas kalevipoeg » 10 Dets 2009, 20:56

Kas see anomaalia on olnud sellel masinal kogu selle aja mis ta sinu käes olnud on, vöi on see jant tekkinud hiljem?Kui on algusest saati siis äkki keegi eelmine omanik midagi tuuninud.Kui häda alles tekkinud, siis tegu mingi elektri kalaga.

Kasutaja avatar
erkx1
turist
Postitusi: 33
Liitunud: 04 Okt 2009, 14:21
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: kütte seier või näidik kuidas kellelegi

Postitus Postitas erkx1 » 10 Dets 2009, 23:18

ei auto jäi seisma siis töötas ilusti ning mingi 3 aastat oli garaazis ja peale seda ta enam ei töödanud

kuid ma ise ei ole veel kellasi lahti võttnud, aga kas keegi oskab öelda kas seal kellade tagapoolel mingit silikoni ka võib olla?
sirje 2,0 -dohc-

http://saavuta.ee/register.php/erkx1.html" onclick="window.open(this.href);return false;

kalevipoeg
aktivist
Postitusi: 427
Liitunud: 25 Apr 2008, 22:09
Asukoht: Tallinn Ja Viimsi

Re: kütte seier või näidik kuidas kellelegi

Postitus Postitas kalevipoeg » 10 Dets 2009, 23:44

Silikoni armatuuri taga ei ole kohanud, kui just keegi pole seda sinna mingil pöhjusel lödistanud. Seieri jama vöib peituda bensupaagis.Mina alustaksin uuringuid sealt.Armatuur muidugi lihtsam maha vötta.

Kasutaja avatar
erkx1
turist
Postitusi: 33
Liitunud: 04 Okt 2009, 14:21
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: kütte seier või näidik kuidas kellelegi

Postitus Postitas erkx1 » 10 Dets 2009, 23:53

ma ise küll kahtlustan kellasi kuna tahokas ka valetab näitab mulle mingeid ime pöördeid ning see temperatuuri näidik see on koguaeg üleval:D
sirje 2,0 -dohc-

http://saavuta.ee/register.php/erkx1.html" onclick="window.open(this.href);return false;

kalevipoeg
aktivist
Postitusi: 427
Liitunud: 25 Apr 2008, 22:09
Asukoht: Tallinn Ja Viimsi

Re: kütte seier või näidik kuidas kellelegi

Postitus Postitas kalevipoeg » 11 Dets 2009, 00:40

erkx1 kirjutas:ma ise küll kahtlustan kellasi kuna tahokas ka valetab näitab mulle mingeid ime pöördeid ning see temperatuuri näidik see on koguaeg üleval:D
No sel juhul jah alusta kellaplokist.

Kasutaja avatar
Tehnic
fanaatik
Postitusi: 960
Liitunud: 10 Apr 2007, 21:55
Asukoht: Tallinn

Re: kütte seier või näidik kuidas kellelegi

Postitus Postitas Tehnic » 11 Dets 2009, 21:39

üks variant on ka see et keegi on seda kellade plokki lahti võtnud ja siis seierid pole õigesse kohta tagasi saanud...kütuse seier läks vist põhja ka siis kui panid paagi taseme anduri juhtme massi.....äkki sul läheb ka see juhe lühisesse vahepeal...
XR4 2.9i

Kasutaja avatar
erkx1
turist
Postitusi: 33
Liitunud: 04 Okt 2009, 14:21
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: kütte seier või näidik kuidas kellelegi

Postitus Postitas erkx1 » 12 Dets 2009, 20:42

no eks nädalapärast saan hakata asja uurima ja eks proovin anda siia ka teada et millise veaga tegemist oli
sirje 2,0 -dohc-

http://saavuta.ee/register.php/erkx1.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
killer666
kasutaja
Postitusi: 139
Liitunud: 20 Nov 2008, 21:03

Re: kütte seier või näidik kuidas kellelegi

Postitus Postitas killer666 » 02 Jaan 2010, 11:25

Pakuks m6nda kylmjoodet. Kellaplokk soeneb selle 30 km jooksul , kuna ilmselt taustapirnid soendavad. soojaga miski paisub ja hakkab yhendust andma. Seier hakkab näitama=)

Kasutaja avatar
erkx1
turist
Postitusi: 33
Liitunud: 04 Okt 2009, 14:21
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: kütte seier või näidik kuidas kellelegi

Postitus Postitas erkx1 » 09 Jaan 2010, 06:13

jah see mure on murtud
kaups müüs mulle terve kellade ploki ja vahetasin ära ning töötad nüüd
tänud kaupsile
sirje 2,0 -dohc-

http://saavuta.ee/register.php/erkx1.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Vasta