K: Paaginäidik eitööta?

Tuled, juhtmestik, elektroonika
Kasutaja avatar
Dexter
Klubi liige
Postitusi: 1392
Liitunud: 20 Okt 2006, 19:08
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Dexter » 13 Jaan 2007, 02:50

nojah...aga kui sõidad 110...120km/h...ja paagis on seal ütleme ~30l bensiini...siis näitab täiesti null...nagu paak oleks tühi... :lol:

Kasutaja avatar
CityRed
kasutaja
Postitusi: 108
Liitunud: 09 Apr 2006, 21:12
Asukoht: Põhja-ja Lääne Osariigid

Postitus Postitas CityRed » 27 Mär 2007, 20:23

:D

Krt ma kartsin et mul paak annab läbi kuskilt:D Panen ca 300 sisse siis näitab yle esimese vahe sõidan u 100km ära kuni seier jõuab veidi alla esimese kriipsu ja siis ööseks seisma ja hommikul näitab et seier punase peal:S

Aga ju see siis kõigi viga ja mu "permuda kolmnurk" asub siis selles sektoris mida näidik ei tunnista ...

Ohh jopt seda sierrakest kll:D

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas AlarT » 21 Okt 2007, 21:35

võimalik et paagisisene andur, seda on õnneks lihtne kontrollida pead kuskilt saama korras anduri koos juhtemjupiga võtad pagassist tagumise paneeli juurest pistiku lahti seal on paned kokku ja liigutad käsitsi seda ujukit ja kui siis on seier korras, siis järelikult paagisisese anduri viga, mul omal sama jama. aga ilma kontrollimata ei soovita paaki kiskuma hakata , igavene jama sellegaja poldid ei tule lahti tõmbavad mutri ringi ja siis peab puurima hakkama, rellekaga võib vist pauku saada paagi maha võtmisel , kui kuskil paagis auk mida tavaliselt on ja aurud väljas.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas tamar » 21 Okt 2007, 21:53

Mul sai näidik korda ja kõike muud aga võtsin korra paagi maha et teha roostetõrjet ja panin kokku kõik tagasi ja ohoo läks näitaja ilusti alla. Liigutasin pistiku ja ei midagi, panin uued pistikud ja nüüd näitab vapsjee aiateibaid, näitab et ca 40L bensu on paagis, minuteada on maksimaalselt 10 seal sees. Sest pumbaga jamasin siis tõmbasin paagi tühjaks ja pärast valasin ca 10 liitrit sisse.

Hulkur
kasutaja
Postitusi: 94
Liitunud: 01 Veebr 2007, 12:52

Re: K: Paaginäidik eitööta?

Postitus Postitas Hulkur » 24 Juun 2009, 19:05

Soojendaks igivana teemat.


Nimelt diislil ja pensuka ohc paakide erinevus. Diislil on paagipeale 4 juhet ja pensukal 2. Kuidas saada diisli andur bensuka all tööle?

arseen
turist
Postitusi: 4
Liitunud: 22 Juun 2009, 10:37

Re: K: Paaginäidik eitööta?

Postitus Postitas arseen » 24 Juun 2009, 22:23

Tere,olen alles värske sierra omanik(1.6 :mrgreen: ). Mure järgmine näidek paneb pange,vahel näitab vahel mitte. August läbi sõites olenevalt kas lööb näidiku põhja või mitte. Kas töötab või mitte. Aga huvitav on see et kui seier pangetab ,siis süüte sisse keerates jookseb seier lakke, ehk oskab keegi pakkuda kus viga peitub
Ette tänades Janar

Teet01
aktivist
Postitusi: 435
Liitunud: 04 Apr 2006, 18:48
Asukoht: Tartu

Re: K: Paaginäidik eitööta?

Postitus Postitas Teet01 » 24 Juun 2009, 22:35

Minul on sellised kogemused, et lakke jookseb seier siis, kui anduri juhtmed lühises ja päris alla jookseb siis kui ühendus anduriga katkeb. See paagi andur töötab pm nagu potekas. Kui seier jookseb lakke ainult algul, kui süüte sisse keerad, siis tundub kuidagi kahtlasem see lugu. Mina vaataksin sellisel juhul kellaploki kriitilisema pilguga üle. Diisli ja ohc paakide vahe kohta ma ei oska praegu miskit öelda, aga bensiinitaseme ujuki tööpõhimõte peaks ikka sama olema ma arvan. Kui ma aega saan, siis ma viskan el. skeemidele pilgu peale, seal vast andurite ühendused peal ikka. Kasutaja GTO'l on suurem kokkupuude varuosadega, äkki tema oskab ka aidata.

arseen
turist
Postitusi: 4
Liitunud: 22 Juun 2009, 10:37

Re: K: Paaginäidik eitööta?

Postitus Postitas arseen » 25 Juun 2009, 20:34

tundub, et andur ikkagi jamab,sest jamad hakkavad siis peale kui paagis on vähem kui 10 liitrit bensiini, näidik näitab kuskil veerand paaki. Ega siis jää muud üle kui tuleb paak maha katkuda korra.

Tomzz
kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 25 Sept 2009, 23:41
Asukoht: Pärnumaa

Re: K: Paaginäidik eitööta?

Postitus Postitas Tomzz » 08 Juun 2010, 14:33

Kas seda ujukit kuidagi sikutada ei saa et ta näitama hakkaks ? endal samuti ei näita näidik..autoks siis 2,0 74 kw

Vasta