K: Starter

Tuled, juhtmestik, elektroonika
Vasta
Kasutaja avatar
vookas
aktivist
Postitusi: 306
Liitunud: 28 Sept 2009, 12:18
Asukoht: Põlva

K: Starter

Postitus Postitas vookas » 21 Aug 2011, 09:26

Mure järgmine,et käivitusel starterit taha ei võta.Vahel paar matsu anda starterile siis võtab järgi isegi aga veab väga vaevu vaevu.Laetud ka aku täis,et ei jõua vedada aga aku täis laetud ja sama viga ikka.Käivitades ka imelik, tunduks,et voolu ei jätku piisavalt,kuna väga vaevaliselt veab ja vahel veab isegi käima.Armatuuris tuled ka käivitamise hetkel lähevad heledamaks siis niikaua annan süüdet kuni veel saab ja siis lõpuks veab käima,vahel ei veagi käima.Kas viga võib kuskil juhtmestikus olla või siiski starter läbi?Täpselt selline tunne,et poob kuskil voolu kinni.Massi juhtmed on puhastatud,starteri juhtme otsad ka mis akusse läheb aga starterit ennast pole veel maha võtnud.

Kasutaja avatar
Sierrais
kasutaja
Postitusi: 136
Liitunud: 21 Dets 2009, 21:45
Asukoht: saku

Re: K: Starter

Postitus Postitas Sierrais » 21 Aug 2011, 10:15

starter on kuiv sul ja tõmberelee on ka sul minemise äärel
proovi starter ära määrida usun et siis hakkab kiiremini ringi käima

Kasutaja avatar
vookas
aktivist
Postitusi: 306
Liitunud: 28 Sept 2009, 12:18
Asukoht: Põlva

Re: K: Starter

Postitus Postitas vookas » 21 Aug 2011, 10:19

Selge,eks vaatan.Tänud.

kuma12
kasutaja
Postitusi: 86
Liitunud: 11 Juul 2011, 13:28

Re: K: Starter

Postitus Postitas kuma12 » 25 Aug 2011, 10:34

enda sierra starteril oli ka maru pull.ostsin sierra starter oli kinni roostetanud,siis sõitsin 2nädalat.siis sai vahepeal tööl käidud ja seisis kolm päeva ning starter oli kinni,plõksutasin natuke ja jälle korras.

Kasutaja avatar
vookas
aktivist
Postitusi: 306
Liitunud: 28 Sept 2009, 12:18
Asukoht: Põlva

Re: K: Starter

Postitus Postitas vookas » 25 Aug 2011, 11:15

kuma12 kirjutas:enda sierra starteril oli ka maru pull.ostsin sierra starter oli kinni roostetanud,siis sõitsin 2nädalat.siis sai vahepeal tööl käidud ja seisis kolm päeva ning starter oli kinni,plõksutasin natuke ja jälle korras.
Nojah ma sõidan ka igapäev.Enam ei tee plõksu kah,mitte midagi. :mrgreen: Ma loodan täna uuele järgi minna siis saab korda. 8)

Kasutaja avatar
vookas
aktivist
Postitusi: 306
Liitunud: 28 Sept 2009, 12:18
Asukoht: Põlva

Re: K: Starter

Postitus Postitas vookas » 25 Aug 2011, 20:25

Saigi siis täna starter toodud aga krt polegi DOHC´i oma?Müüja ütles,et on aga kohapeal selgus,et to on kahepoldiga,dohc´il ju teatavasti kolmega?(vähemalt mul on).Võtsin ikkagi selle,kuna tõmberelee sealtküljest peaks ometigi mulle sobima?Välisel vaatlusel samad.

Kasutaja avatar
vookas
aktivist
Postitusi: 306
Liitunud: 28 Sept 2009, 12:18
Asukoht: Põlva

Re: K: Starter

Postitus Postitas vookas » 31 Aug 2011, 14:09

Korras.Vahetasin starteril harjad ja otsapuksi.Käivitamisel teeb nüüd millegipärast küll natukene imelikku kõvamat häält aga las olla. :mrgreen:

Vasta