Millest peaks koosnema hea audiosüsteem?

Punn põhja!
Kasutaja avatar
TOm
Administraator
Postitusi: 1182
Liitunud: 19 Mai 2006, 17:32
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas TOm » 03 Nov 2006, 12:28

aaga kui taga on ovaalid ka siis spetse generaatoriga saab genereerida ruumilist heli...olen sõitnud sellise autoge, kus just nii oli asi lahendatud...jube seff on kui oled seal keskel.

PS...see bemm on siit samast Ilmandust pärit, omanikuks herr Boberg :P... tüüp on rahaboss ja maja kus ta elab on ka peaaegu et villa

ja ega ta kooli ajal ka tagasihoidlik mees polnd
powered by 2.0 Ohc

kersti
Klubi auliige
Postitusi: 1213
Liitunud: 27 Okt 2006, 10:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kersti » 03 Nov 2006, 12:35

a mismoodi generaatoriga. Sa mõtled siis protsessorit, millega aegviited paika panna?
Sinu poolt kirjeldatud installi tulemust tahaks kunagi kuulda küll, nii et ehita siis endale ka :) Lisaks võiksid armatuurile panna LCD ekraani, kust sõjafilme vaadated surround helisüsteemi plussid tõeliselt välja tulevad :D

Kasutaja avatar
TOm
Administraator
Postitusi: 1182
Liitunud: 19 Mai 2006, 17:32
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas TOm » 03 Nov 2006, 12:37

nojah...õigemini on ta protsessor :D ja endale plaanin teha küll nii...tamar sa tee ka :D

ekraani tahaks ka masinasse saada...vbla jään ka olemasoleva läpaka juurde...lihtsalt makk, milles olex AUX sisend, siis saab arvuti heli läbi auto kõllide
powered by 2.0 Ohc

kersti
Klubi auliige
Postitusi: 1213
Liitunud: 27 Okt 2006, 10:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kersti » 03 Nov 2006, 12:41

Tee jah oma plaanide järgi. Tavapäraseid installe juba küllalt kuuldud-nähtud, võiks ju proovida ka innovaatilisemaid ja originaalsemaid lahendusi. Sinu idee võiks täitsa huvitava tulemuse anda, kui valmis saad, siis kuulaks huviga

kersti
Klubi auliige
Postitusi: 1213
Liitunud: 27 Okt 2006, 10:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kersti » 05 Nov 2006, 19:56

TOm kirjutas:aaga kui taga on ovaalid ka siis spetse generaatoriga saab genereerida ruumilist heli...olen sõitnud sellise autoge, kus just nii oli asi lahendatud...jube seff on kui oled seal keskel.
Sain vahepeal teada, et SQ võistlustel viiakse sisse uus võistlusklass Multimeedia, kus just hinnataksegi surround heli saavutamist.
Sel juhul peavadki taga ka kõlarid olema ja hinnatakse muuhulgas, kuidas heli teeb autos ideaalilähedase ringi (alustab ntx esikõlarist, läheb taha ja tuleb teise esikõlari kaudu ette tagasi).
Nagu miski uus koolkond :)
Olen Eesti võistlustel käinud ja Lätis ka, aga ühtegi sellesse klassi kuuluvat autot kunagi osalemas näinud pole. Liiga uus teema vist ja kallim on selline ehitus ka muidugi..

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas tamar » 05 Nov 2006, 20:50

kersti kirjutas:
TOm kirjutas:

Olen Eesti võistlustel käinud ja Lätis ka
Aga äkki oleksid nii lahke ja näitaksid oma autost pilte teistelegi?
Ford Sierra 2,9 V6 Cosworth Ghia 143kw 1989a ootamas oma aega
Transitipeale üleläinud...

kersti
Klubi auliige
Postitusi: 1213
Liitunud: 27 Okt 2006, 10:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kersti » 05 Nov 2006, 21:08

tamar kirjutas:
kersti kirjutas:
TOm kirjutas:

Olen Eesti võistlustel käinud ja Lätis ka
Aga äkki oleksid nii lahke ja näitaksid oma autost pilte teistelegi?
Oma auto pildi ja jutu panin üles siia foorumisse.
SQ võistlustel olen käinud põhiliselt selletõttu, et mu mees on seal osalenud, rookie klassis. Tal mingi veebileht ka tehtud oma audioehituse kohta, see leht on küll suvest saati uuendamata, vahepeal on install ümber ehitatud (kickpaneelides kõlarid teistmoodi ja supakakast ka teine)
http://www.mv.hiiumaa.ee/~rain/sq/
Nüüd aga see auto üldsegi müügis ja SQ osas plaanis edaspidi minu Sierrat arendada kui võimalus tekib.

Vasta