süütepool

Punn põhja!
Vasta
Kasutaja avatar
JaanusPoiss
kasutaja
Postitusi: 103
Liitunud: 05 Sept 2008, 14:58
Asukoht: Loksa-Tallinn

süütepool

Postitus Postitas JaanusPoiss » 17 Jaan 2009, 02:33

aüütepooli läheb 2 juhet , 15+ ja 1- tahaks teada kuhu need juhtmed välja jõuavad?
Ford Sierra 2.0 -dohc- ,Manuaal ,Hall sedaan 91a

Nurgalt Ilmus Üks Hele Ford ,Manuaal Jälle Sülgas Tuld :D

Teet01
aktivist
Postitusi: 435
Liitunud: 04 Apr 2006, 18:48
Asukoht: Tartu

Re: süütepool

Postitus Postitas Teet01 » 17 Jaan 2009, 13:11

Uurisin el. skeemi,selgus, et need juhtmed õige mitmesse kohta. Roheline juhe: Seadeldis nr 82 ehk siis kellaplokk,(see on tahhomeetri impulsijuhe) samuti jõuab roheline juhe seadeldisse nr 42,44 või 45, oleneb, mis mootoriga on tegu. kuna mul Haynes'i manual on kadunud, siis ma kahjuks ei oska öelda, mis seadmetega on tegu. Keegi, kellel on haynes'i manual olemas, võiks sealt järgi vaadata. Ja must juhe: Jõuab samuti seadmeteni 42, 44 või 45, olenevalt siis mootorist. Must juhe jõuab ka järgmiste seadmeteni:59, 101 ja jooteni S1021, kust juhe muudab värvi: must kollasetriibuga. See must kollasetriibuga läheb seadmetesse 80, 81 ja 82. 81 on süütelukupõhi ja 82 kellaplokk. Et siis jah, keegi võiks haynes'i manulist järgi vaadata täpselt, mis seadmed nende numritega kokku lähevad.
Edit:Assa kurat, nüüd tekkis väike segadus, ma uurisin mingeid uuemaid skeeme, seal oli seadme nummeratsioon veits teine. Nii, et neid numbreid ei tasu kohe tõepähe võtta, segadus on vist seaotud erinevate väljalaske aastatega. Õhtul uurin lähemalt ja annan täpsemalt teada.

Kasutaja avatar
JaanusPoiss
kasutaja
Postitusi: 103
Liitunud: 05 Sept 2008, 14:58
Asukoht: Loksa-Tallinn

Re: süütepool

Postitus Postitas JaanusPoiss » 17 Jaan 2009, 15:14

Teet01 kirjutas:Uurisin el. skeemi,selgus, et need juhtmed õige mitmesse kohta. Roheline juhe: Seadeldis nr 82 ehk siis kellaplokk,(see on tahhomeetri impulsijuhe) samuti jõuab roheline juhe seadeldisse nr 42,44 või 45, oleneb, mis mootoriga on tegu. kuna mul Haynes'i manual on kadunud, siis ma kahjuks ei oska öelda, mis seadmetega on tegu. Keegi, kellel on haynes'i manual olemas, võiks sealt järgi vaadata. Ja must juhe: Jõuab samuti seadmeteni 42, 44 või 45, olenevalt siis mootorist. Must juhe jõuab ka järgmiste seadmeteni:59, 101 ja jooteni S1021, kust juhe muudab värvi: must kollasetriibuga. See must kollasetriibuga läheb seadmetesse 80, 81 ja 82. 81 on süütelukupõhi ja 82 kellaplokk. Et siis jah, keegi võiks haynes'i manulist järgi vaadata täpselt, mis seadmed nende numritega kokku lähevad.
Edit:Assa kurat, nüüd tekkis väike segadus, ma uurisin mingeid uuemaid skeeme, seal oli seadme nummeratsioon veits teine. Nii, et neid numbreid ei tasu kohe tõepähe võtta, segadus on vist seaotud erinevate väljalaske aastatega. Õhtul uurin lähemalt ja annan täpsemalt teada.


91a 2.0 dohlakas
Ford Sierra 2.0 -dohc- ,Manuaal ,Hall sedaan 91a

Nurgalt Ilmus Üks Hele Ford ,Manuaal Jälle Sülgas Tuld :D

Teet01
aktivist
Postitusi: 435
Liitunud: 04 Apr 2006, 18:48
Asukoht: Tartu

Re: süütepool

Postitus Postitas Teet01 » 18 Jaan 2009, 02:53

Nii leidsin nüüd 2.0 dohc efi skeemi. Roheline juhe läheb: Kõigepealt jõuab jooteni S118, mis teeb juhtme kaheks. Esimene haru läheb seadmeni 68(Electronic ignition Module), teine kulgeb läbi seadme 153(supressor) kuni 116(kellaplokk), mis on tahomeetri impulsi jaoks. Must juhe: jõuab kaitsme pesani, mille alt jaguneb kaheks(NB värv muutus mustaks kollase triibuga). Esimene haru läheb seadmeni 70(Engine Managment Relay XI), teine haru läheb jooteni S1076, mis teeb jälle juhtme kaheks. Esimene ots(must kollase triibuga) läheb 114(süütelukupõhi), teine ots on aga jälle musta värvi ja suundub seadmeni 68(Electronic ignition Module). Nüüd vist saigi kõik.

Kasutaja avatar
JaanusPoiss
kasutaja
Postitusi: 103
Liitunud: 05 Sept 2008, 14:58
Asukoht: Loksa-Tallinn

Re: süütepool

Postitus Postitas JaanusPoiss » 18 Jaan 2009, 18:32

Teet01 kirjutas:Nii leidsin nüüd 2.0 dohc efi skeemi. Roheline juhe läheb: Kõigepealt jõuab jooteni S118, mis teeb juhtme kaheks. Esimene haru läheb seadmeni 68(Electronic ignition Module), teine kulgeb läbi seadme 153(supressor) kuni 116(kellaplokk), mis on tahomeetri impulsi jaoks. Must juhe: jõuab kaitsme pesani, mille alt jaguneb kaheks(NB värv muutus mustaks kollase triibuga). Esimene haru läheb seadmeni 70(Engine Managment Relay XI), teine haru läheb jooteni S1076, mis teeb jälle juhtme kaheks. Esimene ots(must kollase triibuga) läheb 114(süütelukupõhi), teine ots on aga jälle musta värvi ja suundub seadmeni 68(Electronic ignition Module). Nüüd vist saigi kõik.


ok ,selle sain enamvähem paika aga kas äkki leiad sama asja seatibiza 1.5 porche system karpa mootorile? mingi 90a max
Ford Sierra 2.0 -dohc- ,Manuaal ,Hall sedaan 91a

Nurgalt Ilmus Üks Hele Ford ,Manuaal Jälle Sülgas Tuld :D

Teet01
aktivist
Postitusi: 435
Liitunud: 04 Apr 2006, 18:48
Asukoht: Tartu

Re: süütepool

Postitus Postitas Teet01 » 19 Jaan 2009, 17:53

Mul ei ole Seati el. skeemi, aga ma uurin asja, võimalik, et kellelgi minu tutvusringkonnas on.

Vasta