K: Huvitav kogemus

Punn põhja!
Vasta
martint
kasutaja
Postitusi: 166
Liitunud: 28 Juun 2009, 15:40

K: Huvitav kogemus

Postitus Postitas martint » 06 Sept 2009, 15:23

Niisis, sai sierrasse pandud muusikat. Makk oli kohe alguses sees mingi pioneeri oma, võim oli mul omal ka olemas ning sinna taha sai ühendatud FLI woofer 800w max. kui siis asi nii, kui panna kõlar istmete juurde, ehk nii et element jääb numbrimärgi poole ja lükata ta täiesti vastu istet, lükata luuk kinni siis on bass sellin natukese nõrga võitu, kui kui tõmmata luuk natuke lahti ( Mitte panna täiesti kinni, jätta väga väike vahe luugi ja luugi luku vahele) siis oli bassi hääl kohe pea poole võimsam. Kui liigutada kõlar tagumiste tulede juurde siis oli bass koguaeg väga hea. Millest selline asi võib tuleneda?

Kasutaja avatar
jaan175
aktivist
Postitusi: 200
Liitunud: 30 Mai 2009, 13:00
Asukoht: pärnumaa

Re: K: Huvitav kogemus

Postitus Postitas jaan175 » 07 Sept 2009, 17:03

eks see oleneb kastist ja autost
elukutselt eestlane

Kasutaja avatar
lapik
aktivist
Postitusi: 255
Liitunud: 05 Apr 2007, 15:01
Asukoht: Haljala, Lääne-Viru
Kontakt:

Re: K: Huvitav kogemus

Postitus Postitas lapik » 28 Okt 2009, 16:32

see tulebki akustilistest peegeldustest ja faasinihetest. esimeses nim. variandis liitusid peegeldunud lained woofrist tulnutega ja kuna faasid oli pööratud peaaegu 180 kraadi, siis võnkumised sumbusid. luuki avades muutus laine läbitav teepikkus ja seega lained üksteisega liituda ei saanud, lisaks ka difraktsioon. keskkoolifüüsika.
targad saavad teise võimaluse, lollidele seda ei anta! R.I.P liiklushuligaanid!!

martint
kasutaja
Postitusi: 166
Liitunud: 28 Juun 2009, 15:40

Re: K: Huvitav kogemus

Postitus Postitas martint » 28 Okt 2009, 17:05

Ossaraisk kui palju raskeid sõnu. :D Woofriga kusjurues sellist jama vist isegi ei olnud, nimelt oli keskusekõlaritega, jah ma tean et nende koht ei ole seal kuid nad mängivad üllatavalt hästi.!

Kasutaja avatar
joss5
kasutaja
Postitusi: 199
Liitunud: 08 Juun 2009, 15:48
Asukoht: harjumaa kose vald

Re: K: Huvitav kogemus

Postitus Postitas joss5 » 16 Dets 2009, 14:24

kast valesti ehitatud ma oletan :?

Vasta