vaba teema, kuid jääme viisakaks

vaba teema, mula ja pläma...
Vasta
Jesper
aktivist
Postitusi: 348
Liitunud: 04 Veebr 2007, 21:31
Asukoht: Tallinn

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Jesper » 30 Jaan 2012, 15:41

Kle see viimane pole KV-s valitseva bardaki tingimustes üldse kindel, mul oli sedasi et teenistuse lõpetasin 100% reamehena, erialaks siss-kõrilõikaja-piirivalvur ja polnud vähimatki ohtu pulki saada :) Aga praegu Kodanikuportaalist vaatan et teenistuse lõpu kuupäeva pole (järelikult pole lõppenud), hingekirjas olen Kalevi pataljonis (kusiganes maailma lõpus see ka asub, pole kuulnudki sellest), erialaks on mingi numbrikombinatsioon ning auaste on ka juba nooremseersant. Raudselt ühel ilusal pühapäeva varahommikul on BTR Levika ees vastas, reamees lööb kulpi ja ütleb et tervist, härra major, astuge sisse, teie F-16 on juba Ämaris sooja pandud, Kodumaa kutsub.

Sõrgu vastu ajav tann15 tuuakse sõja korral lihtsalt jõuga uksest sisse nagu ikka eksinud lambukesed, antakse süstal kätte ja lajatatakse meditsiinikoloneli pagunid peale :lol:

Jesper
aktivist
Postitusi: 348
Liitunud: 04 Veebr 2007, 21:31
Asukoht: Tallinn

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Jesper » 30 Jaan 2012, 16:11

Ja siis natuke hiljem kui ma lennukis mõned pulgad sassi ajan ning ruleerimise asemel katapulteerun, antakse Dr. tann15 ja sanitar GTO komandole ülesandeks mu luud-kondid jälle kokku tagasi traageldada. Sest kui arvuti nii näitab, siis nii ka on. Umbes sedasi ma arvan hakkab see mobilisatsioon välja nägema.

oliver85
fanaatik
Postitusi: 721
Liitunud: 06 Juun 2010, 10:52
Asukoht: PÄRNU
Kontakt:

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas oliver85 » 30 Jaan 2012, 17:16

Ärge pullige mehed kuhu te kõik kaheukselised sierrad pand olete?? Võimatu on miskit leida, mida ka osta saaks. Lumi sulab enne ära kui auto saad.

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Tarmo » 30 Jaan 2012, 19:27

huvitav kas kuidagi sellele foorumi tarkvarale annaks külge pookida postituse meeldimise funktsiooni?

Kasutaja avatar
dohcimees
aktivist
Postitusi: 293
Liitunud: 13 Nov 2010, 00:52
Asukoht: Tartu

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas dohcimees » 30 Jaan 2012, 20:04

Tanel kirjutas:Tööpoolt C ja E katt,milleks vaeva näha?!
Ega ma ka kategooriate pärast aega teenima ei tulnd, see lihtsalt boonus või nii. Ma ei viitsind ennast haigeks valetada ja ega mul erilist ettekujutust polnud, mida see ajateenistus endast reaalselt kujutab. Lihtsam kohe pärast kooli see aastake kohustust riigi ees ära istuda ja pärast elu lõpuni teema, mida kaasvõitlejatega meenutada ja kiruda.

Mõni käib 4 korda aastas arstlikus komisjonis valetamas ja nii 10a järjest. Edu talle, kui ta ligi 30 aastasena ikkagi lõpuks kõlbulikuks tunnistatakse. Kellel pered, töökohad ja kodud kõik loodud, on ikka tunduvalt probleemsem siin "tsoonis" vegeteerida.

Kasutaja avatar
Jaan
sõltlane
Postitusi: 1167
Liitunud: 03 Veebr 2007, 22:57

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Jaan » 30 Jaan 2012, 21:53

Jesper kirjutas:Umbes sedasi ma arvan hakkab see mobilisatsioon välja nägema.
IRW :lol: Tuleb tunnistada, et puhast kulda räägid. Ma ju teenisin ausalt 96a Marja Autokompaniis, lõpetasin ka reamehena, "lisaväärtusena" koka kutse (see on kogemus omaette -25 kraadiga välikatlas, niiskete puudega, 100-le matsile süüa keeta ja pärast kommentaare kuulata). No ja siis kui 99a sidepatti kordusõppustele mobiliseeriti, olin järsku tõusnud autojuht-elektriku staatusesse. Peale küsimust, et elektrit jagad hästi ja minu vastust, jah, sama hästi nagu vasikas uut väravat, tõmmati elektrikujama maha ja ülendati staabi autojuhiks. Marjast oli kokku 4 matsi minu ajalist, erinevad õpped, kõik teised olid mingi 94a sidepati oma klemmid. Meie omadest oli 1 vähemalt siderühmas teeninud, tema nagu jagas ainsana biiti, meie ,kokad/autojuhid, ronisime kolmekesi märtsi päikesest soojaks köetud maja evakuatsioonitrepi platele lebosse, tegime suitsu ja vaatasime, kuidas põlvini lumes sidet loodi.

Ühesõnaga, see on Eesti sõjaväe puhul kindel, et kindel ei või milleski olla :D
Sierra Is

Kasutaja avatar
rinu
Webmaster
Postitusi: 767
Liitunud: 12 Dets 2010, 20:19
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas rinu » 31 Jaan 2012, 00:57

Tarmo kirjutas:huvitav kas kuidagi sellele foorumi tarkvarale annaks külge pookida postituse meeldimise funktsiooni?
Vaikimisi sellist valikut vist ei ole, vähemalt ma ei suutnud ühestki foorumi seadistusest leida. Lähtekood on avalik, väga keeruline ei tohiks olla selline asi juurde kirjutada.

E: http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... &t=2093379" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Tarmo » 31 Jaan 2012, 01:05

ei tahakski et ta facebookiga seotud oleks. vaid kõik piirdubki antud postiga, ehk statistika on kohe all ja kõik, pmst võib lisada ka näiteks inimese staatuse juurde mingi võimaluse kus on näha mitu head posti tal on

Kasutaja avatar
rinu
Webmaster
Postitusi: 767
Liitunud: 12 Dets 2010, 20:19
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas rinu » 31 Jaan 2012, 01:12

http://www.phpbb.com/customise/db/mod/thanks_for_posts/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
Tanel
sõltlane
Postitusi: 4307
Liitunud: 05 Aug 2007, 23:13
Asukoht: F.I.N.L.A.N.D

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Tanel » 02 Veebr 2012, 18:09

Täna maabub Eestimaa pinnal üks "Turbo sleeper" ,ärge siis punast värvi autodega kiirendama hakake,võite pika ninaga jääda :D
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD /
Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi
Ford Mondeo mk1 1.8 16v

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Tarmo » 02 Veebr 2012, 18:16

no viska siis pilte. muideks talvel võib saada 2,3d käest kah huipu turbo pill suhu samal rajal kui veoskeem on sama.

edit: kas see on see punane pesoo

Kasutaja avatar
Tanel
sõltlane
Postitusi: 4307
Liitunud: 05 Aug 2007, 23:13
Asukoht: F.I.N.L.A.N.D

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Tanel » 02 Veebr 2012, 19:14

Mis ma nendest piltidest siia topin? Pole nagu vajadust sellel,200k kr turbotajad lähevad muidu jälle leili...Ja seda pole ju vaja.
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD /
Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi
Ford Mondeo mk1 1.8 16v

oliver85
fanaatik
Postitusi: 721
Liitunud: 06 Juun 2010, 10:52
Asukoht: PÄRNU
Kontakt:

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas oliver85 » 02 Veebr 2012, 23:25

täiesti pe**es
Pilt

Kasutaja avatar
waher
fanaatik
Postitusi: 814
Liitunud: 18 Okt 2006, 22:23
Asukoht: Läänemaa

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas waher » 03 Veebr 2012, 18:21

Tanel kirjutas:Täna maabub Eestimaa pinnal üks "Turbo sleeper" ,ärge siis punast värvi autodega kiirendama hakake,võite pika ninaga jääda :D
Lisa ikka pilte :D

Kasutaja avatar
Tanel
sõltlane
Postitusi: 4307
Liitunud: 05 Aug 2007, 23:13
Asukoht: F.I.N.L.A.N.D

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Tanel » 04 Veebr 2012, 20:37

Eip.
Mis valge ja must sierra olid täna Haapsalu Neste tanklas?`Rs küljelisad valgel ja päris prillikivi oli.
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD /
Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi
Ford Mondeo mk1 1.8 16v

Vasta