JaanusPoiss kirjutas:mul on olemas ,92a 2.0 -dohc- mootori oma
Mis jutt sul täiesti tavaline differ seal all
Sa tann15 oled see kõige targem ütlema, mis teistel on ja mis ei ole Igas asjas on sul midagi öelda, ole parem vait näed targem välja
Kle sina mulle ei ytle et ma vait olen,seda v6id kellegile teisele öelda,see 2.0 dohc mis tal oli atm kastiga selel Lsd all ei olnud,vaatasin special seda ei teadnud et ta endale teise veel muretsend!!
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD / Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi Ford Mondeo mk1 1.8 16v
tann15 kirjutas:v6tke mind ka kaasa kui kolima hakkate
nojah , oonga on vägaübersitaks tegijam koht kui palivere , on nii? ilgelt hea on kui lähed palaval suvepäeval poodi , ostad ühe kuuaega vanaks läinud õlle , mälud natukene aega ja lähed sitale , oi kui hea elu , tahaks ka
tann15 kirjutas:
Aga kas see asi mitte nii ei olnud et aitasid kellegi sierrat myya ja siis otsustasid sierraclubis sileda sierraga laineid lööma hakkata
Ei olnud see nii ,
Lause lõpus käib punkt mitte koma!!!
/ Ford Scorpio 2.9 V6 RWD / Ford Mondeo mk3 2.0 16vtddi Ford Mondeo mk1 1.8 16v
tann15 kirjutas:
Aga kas see asi mitte nii ei olnud et aitasid kellegi sierrat myya ja siis otsustasid sierraclubis sileda sierraga laineid lööma hakkata
Ei olnud see nii ,
Lause lõpus käib punkt mitte koma!!!
Sa mu eestikeele õpetajaks ei taha tulla?
Tänud isand Tanel , et õpetasid mulle lauselõpumärgid selgeks , tõesti aitäh.............................................. On nüüd hästi punkte näha?
Aga igatahes olen jõhker vend ja joon mõmmi limpsi , autoga sõita ma ei oska ja teen lambiste autode teemasid siia , tegelikult mul on veel lincoln navigator ja rolls royce .
Kurat tanel sa panid mu nii paika ,et ma hakkan nutma
Ma olen seitsme aastane , aga ikka olen sierraclubi foorumis , sorri .
Ja teile teadmiseks ise ma tegelikult olen suur nexuse fänn .
Markus| kirjutas:nonii, auto oli läänemaal ainult mõni päev , ja see auto oli pärnust ühe tüübiga kahepeale , so what ?
GTO , kas sina elad normaalsemas kohas?
JOU GTO , SA ELAD NII LAHEDAS KOHAS , TOHIN KA SINNA TULLA , KOLIN SIIT KÜLAKOLKAST ÄRA .
kuule vitupea kas ma ütlesin et ma elan sinust paremas kohas? kuradi tsenseeritud kriminaal sa -tsenseeritud- ise paremaid autosi ostetud ei saa kui valusaid ronte mis vaevu nööriotsas veerevad sanitaar lask tuleks teha sulle.
Meil oleks nagu mingid kunnid siin foorumis Algul oli üks, nüüd on juba kaks. Kui keegi ühemehe kohta midagi ütleb on kohe jube nutt ja hala lahti. Nüüd juba 2 tarkpead ütlevad, mis kellegil on ja kus tuleks elada, et saaks härrade meele järgi olla. Saage üle juba sellest kõvatamisest, see foorum pole just see kõige õigem koht kus ennast välja elada. Ühele juba soovitasin vait olla, siis paistaks targem välja, aga kahjuks ta sellest aru ei saanud (mida oligi arvata ).
Jaanis kirjutas:Meil oleks nagu mingid kunnid siin foorumis Algul oli üks, nüüd on juba kaks. Kui keegi ühemehe kohta midagi ütleb on kohe jube nutt ja hala lahti. Nüüd juba 2 tarkpead ütlevad, mis kellegil on ja kus tuleks elada, et saaks härrade meele järgi olla. Saage üle juba sellest kõvatamisest, see foorum pole just see kõige õigem koht kus ennast välja elada. Ühele juba soovitasin vait olla, siis paistaks targem välja, aga kahjuks ta sellest aru ei saanud (mida oligi arvata ).
teine olen siis mina? On sul mulle ka midagi öelda?